Slovenský film Invalid dostal soundtrack: Spravili ho Majk Spirit, Tina a Grimaso

Majk Spirit Tina

Majk Spirit a Tina s vydarenou spoluprácou (Zdroj: Instagram.com/tinaslovakia + Instagram.com/majkspirit)

#Priaznivci slovenskej kinematografie už celkom zbystrujú pozornosť, lebo už 9.2. sa dočkajú premiéry nového očakávaného slovenského filmu. Ako s ním však súvisí raper Majk Spirit a speváčka Tina?

INVALID dorazí do kín už zajtra a okrem talentovaných ehrcov a herečiek v ňom budeme mať možnosť vidieť aj známe raperské tváre! Pôjde konkrétne o Veca, Majka Spirita, či dokonca sa ukáže aj sám Rytmus. Okrem raperov si však vo filme zahral aj Gogo. V hlavných úlohách sa ukázal Gregor Hološka a Zdeněk Godla, tešiť sa môžeme aj na Daniela Fischera, Iva Gogála, Oľgu Belešovú, Sväťa Malachovského a Sávu Popoviča.

Majk Spirit a Tina s vydareným soundtrackom

To však nie sú všetky rapové novinky spojené s touto čiernou komédiou! V uplynulých dňoch zároveň vyšla aj soundtracková skladba „Peace“, pod ktorou sa podpísala dvojica Majk Spirit a Tina. Po hudobnej stránke si tento track nevzal na starosti nikto iný, ako sám Grimaso.

„S nadhľadom a veľkou dávkou sem-tam nekorektného humoru film otvára ťaživé témy, komplikované rodičovské, manželské či susedské vzťahy aktuálne v každej dobe,“ približuje nový film režiséra Jonáša Karáska pre portál teraz.sk distribučná spoločnosť CinemArt SK.

Nevieme ako vy, ale my na tento film z redakcie rozhodne pôjdeme. Na našom webe sa taktiež môžete v blízkej dobe tešiť aj na jeho recenziu, tak nás sledujte aj naďalej!

Zdroj: Hashtag.sk
Odporúčame