Aké to je, keď sa stratíš v samotnom vesmíre? Tento projekt je kvalita!

Poznáš aj ty ten pocit? Aké to vlastne celé je, keď sa stratíš v samotnom šírom vesmíre? Tento nový projekt je kvalita!

V našej redakcii zvykneme dávať priestor i menej známym menám, ktoré nás presvedčia o tom, že ich muzika má potenciál osloviť nových poslucháčov. Mladého slovenského rapera, ktorý si hovorí Buko, ste už u nás zachytiť mohli. Teraz sa ozýva opäť s novým projektom!

Toto je EP STRATENÝ VO VESMÍRE!

Bukov nový projekt je EP-čkom, ktoré vyšlo výhradne v digitálnej podobe a jeho názov je STRATENÝ VO VESMÍRE. Tento projekt odzrkadľuje posledné tri roky raperovho života a práce na tomto EP sa začali ešte približne pred rokom.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jakub Gonda (@jakubgonda)

Kvalitné produkcie

Na tomto EP sa okrem príjemných tém oplatí vypichnúť aj skutočne kvalitné produkcie. Produkčne sa totiž na STRATENÝ VO VESMÍRE podieľali silné mená ako Komander, Sonny Haze, Haarp, Hawky alebo Duhan. Buko sa po vydaní svojho najnovšieho počinu však rozhodne neukladá na oddych, pretože ešte tento rok by sme sa od neho mali dočkať nového projektu!

Pôjde o album s názvom DVA ROKY PRÁZDNIN, na ktorom môžeme dozaista očakávať z jeho strany ďalší posun! Nové tracky do tej doby budú určite samozrejmosť a zaostávať by Buko nemal podľa jeho slov ani s videoklipmi.

Sleduj Buka aj naďalej!

Pokiaľ chceš s Bukom a jeho tvorbou zostávať v kontakte i naďalej, nájdeš ho na jeho Instagrame @jakubgonda, takisto aj na Facebooku https://m.facebook.com/neuveritelny.buko/ a zároveň jeho hudbu nájdeš aj na Spotify. Sledovať ho tam môžeš po kliknutí na TENTO ODKAZ.

Slovenskom otriasa šikana. Ako to vníma Kali?

Odporúčame