Aďo Blackout vydáva pokračovanie fanúšikmi obľúbeného tracku

ado.blackout - Blackout 2

ado.blackout - Blackout 2

O mladom raperovi z Trenčína, ktorý sa prezýva Aďo Blackout, sme ťa informovali ešte na OG webe EškeRapu. „Najviac ma láka robiť gitarové songy, miestami zájdem až do punku a podobne. Tento rok (2021) som vydal 2 EPčka, s ktorými som odohral aj pár shows a mám v pláne ďalej pokračovať v tempe stackovať songy. Uvidíme čo bude ďalej,“ napísal nám ešte v novembri minulého roka. Teraz vydáva pokračovanie úspešnej skladby Blackout z jeho EP Projekt 0.1.

„Rozhodol som sa urobiť druhé pokračovanie, lebo tento štýl rapu majú u mňa ľudia celkom radi. Blackout 1 bol jeden z najobľúbených trackov z EPčka,“ hovorí Aďo. Dodáva, že ho baví tvoriť energické gitarové spojenia pop punku a rapu. Taktiež dodáva, že sa k podobným experimentom ešte niekedy vráti.

Druhé pokračovanie vyšlo aj s videoklipom, ktorý režíroval Samo Cihlár. Nájdeš ho na YouTube kanále Blackout production. „Je to fakt podarené dielo a som fakt hrdý na prácu ľudí, ktorý sa na klipe podieľali. Týmto im ešte raz, už tak 150ty raz ďakujem,“ dodáva Aďo na záver. Ak si chceš Aďovu show pozrieť, môžeš prísť na Wave Night do Trenčína už tento piatok. Tentokrát bude predskakovať chalanom zo skupiny Nerieš. Lítky nájdeš tu.

Pre viac článkov o mladých interpretoch klikaj sem. Ak ťa zaujímajú aj mainstremovejší interpreti, klikaj na našu hlavnú stránku.

Photo credits: Filip Stehlík

Odporúčame