ADiss hlási návrat. Na jeho novom EP je veľa pravdy

ADiss si pred niekoľkými mesiacmi vzal prestávku od rapu, od tvorby, od hudby ako celku. Niekedy to tak skrátka býva, potrebujete si dať pauzu, aby ste pochopili niektoré súvislosti, oddýchli si a vrátili sa späť silnejší. Práve o ADissovom návrate budú nasledujúce riadky.

ADiss je späť a ponúka EP

ADiss nikdy nepatril medzi mainstreamových interpretov, ale vždy mal svoju vernú fan base. Cieľová kategória jeho poslucháčov dokáže doceniť spôsob, akým robí hudbu. A to je samo o sebe cennejšie, ako by ste si mohli myslieť. Pauza, ktorú pred pár mesiacmi ohlásil, je definitívne minulosťou. Tento nesmierne kreatívny tvorca vydal nové EP, na ktorom sa nachádza dovedna 5 trackov a nesie názov AMNÉZIA. Nebudeme si klamať, výborný názov, no nie?

Približne 15 minút hudby a skladby, ktoré idú do hĺbky. To u ADissa nie je nijaká novinka, vie veľmi dobre pracovať s emóciami, pričom jeho songy obsahujú autentické zážitky zo života a pocity, ktoré ich sprevádzali.

Sústreďte sa predovšetkým na songy „Amnézia“ a „Ideál“, keď si ich pustíte, uvidíte prečo. My pevne veríme, že ADissov comeback má dlhodobý ráz a už čoskoro sa od neho dočkáme ešte väčšieho množstva novej hudby.

Viac rapového obsahu nájdeš na tomto odkaze.

Photo credits:Instagram/ADiss

Odporúčame