Preslávil ho Tik Tok, teraz ho rieši polícia. Čo urobil Adam Bros? (VIDEO)

Adam Bros je mladý slovenský rapový interpret, ktorý sa preslávil predovšetkým na platforme Tik Tok. Ak túto sociálnu sieť máš aj ty, určite si aspoň raz videl jeho video, ako si objednáva jedlo v McDonalde prostredníctvom rapového textu.

Adam Bros a polícia

Nielen Tik Tok a McDonald, Adam Bros sa objavil napríklad aj v seriáli Nemocnica na TV JOJ, kde si zahral epizódnu úlohu. Okrem toho samozrejme tvorí nové hudobné veci.

Aktuálne musel riešiť problém s políciou. Pri natáčaní klipu k jeho novému songu ho strážcovia zákona natočili na diaľnici D1 ako sedí počas jazdy v otvorenom kufri, čo samozrejme nie je legálne.

Video sa stalo na sociálnej sieti Facebook veľmi diskutovaným a sledovaným. „V tomto prípade bola za takúto jazdu vodičovi ako aj spolujazdcovi na diaľnici D1 v smere z Bratislavy do Trnavy uložená bloková pokuta vo výške 50 ,-€,“ napísala Polícia SR v popise.

Situáciu neriešila iba Polícia SR na Facebooku. O dianí informovali aj viaceré slovenské médiá. Adam sa dostal aj do Krimi novín na TV JOJ. Z jeho vyjadrení na IG stories badať, že 50-eurová pokuta je v tomto prípade len zanedbateľnou daňou. Promo, ktoré vzniklo okolo jeho kúsku na diaľnici je totiž ďaleko väčšie.

Viac rapového obsahu nájdeš na tomto odkaze.

Photo credits: Koláž Rap G, Adam Bros IG, PZ SR, @dannymood_

Odporúčame