9 znamení, že ste v posteli fakt dobrý: Pozrite, ako na tom ste!

pixabay.com

pixabay.com

#Možno máte pocit, že ste v posteli perfektný. To je síce pekné, ale myslí si to aj vaša polovička, prípadne príležitostná známosť? Ak ešte nie ste „starý harcovník“ s početnými skúsenosťami, dávame vám možnosť zistiť, či vám to v posteli fakt ide, alebo niečo nie je úplne v poriadku. A nezabudnite si spočítať, v koľkých z nasledujúcich bodov ste sa sa našli!

  1. Keď je po všetkom, pritúli sa k vám a šepká vám do ucha. Existujú len dva scenáre po sexe. Buď okamžite vstane a ide sa osprchovať alebo leží pri tebe, túli sa, hladká ťa po chrbte a romanticky šepká do ucha. Ak hneď z postele odíde, asi to nebolo najlepšie.
  2. Dobrý sex je zábava. Baví vás byť spolu v posteli, skúšať nové polohy a praktiky. A keď sa niečo nepodarí? Dokážete sa na tom obaja zasmiať a ste v pohode. Vtedy je to tak, ako to má byť.
  3. Má rada nemravné reči. Nemá problém porozprávať sa s tebou aj trošku nemravnejšie. Rada sa rozpráva alebo s tebou telefonuje o tom, čo budete večer v posteli spolu robiť. Vtedy viete, že to robíte dobre!
  4. Rada sa vás dotýka. Kedykoľvek a kdekoľvek. Prechádzate okolo nej napríklad v kuchyni a ona ťa len tak pohladí po tvári alebo rozšafne capne po zadku? Tak to je s tebou určite spokojná.
  5. Rada vás pri sexe sleduje. Ženy chcú väčšinou sexovať pri zhasnutom svetle. Ak to má vaša partnerka rada pri rozsvietenom svetle a pritom sa na vás pozerá, asi budete fakt skvelý!
  6. Povie, že to bolo skvelé. Nie len tak ledabolo, v štýle: „Jasné zlatko, páčilo sa mi to“. Povie, že to bolo úžasné, že sa jej podlamujú kolená a že to chce znova. Úprimne, bez dychu a pozerá vám pritom do očí. Vtedy viete, že neklame.
  7. Chce to kedykoľvek. Vo vašej spálni sa nehovorí o tom, ako ju bolí hlava. Nevyhovára sa na to, že je unavená. Nevadí jej, že ste sa práve pred chvíľou pohádali. Jednoducho to chce. Kedykoľvek.
  8. Je ochotná spraviť pre vás v posteli čokoľvek. Nebojí sa experimentovať a urobí všetko, čo vám uvidí na očiach.
  9. Jednoducho sa nesťažuje! Baví sa s kamarátkami o sexe a je hrdá na to, že má práve vás. Nesťažuje sa, nikdy ste ju nepočuli hovoriť o tom, že sex ju nebaví. Takže to robíte dobre.

Tak sa pochváľte. Koľko bodov je o vás? Ak ste sa našli vo väčšej časti, ste frajer. A vaša sexuálna partnerka je s najväčšou pravdepodobnosťou vrcholne spokojná!

Foto: heartrelationships.com

Odporúčame