6ix9ine a jeho týždeň v kocke: Súdi sa o meno, dissuje Američanku a chváli Rusko

6ix9ine je typ človeka, ktorý vyvoláva rozruch kamkoľvek príde. Iné to nie je ani počas jeho návštevy Ruska. Tekashi za pomerne krátky čas stihol v krajine, kam by väčšina ľudí momentálne rozhodne cestu nemerala, prehlásiť niekoľko, povedzme to diplomaticky, zaujímavých vecí. O čo konkrétne ide?

6ix9ine = rozruch

Inak sa to napísať ani nedá, kam Tekashi príde, tam prináša chaos a rozruch. Poďme si vkrátkosti zrhnúť, s čím sa jeho meno spojilo počas uplynulých dní. Napríklad, vo veľkom sa začalo riešiť, že sa súdi o svoje meno na stagei, pričom je reálne, že Danny Hernandez nezíska trademark na meno 6ix9ine. To by bolo pre neho predovšetkým po biznisovej stránke škrtom cez rozpočet. Aktuálne to vyzerá, že súd nie je na jeho strane.

Čo ďalej? Odkázal americkej basketbalistke Brittney Griner, ktorá je v ruskom väzení za to, že mala pri sebe drogy, že sa môže po.ebať. Absolútne ho vraj nezaujíma ona a ani jej osud. Treba dodať, že kauza okolo Griner sa predovšetkým v USA rieši naozaj dlhodobo, pričom za hráčkou, ktorá je za drogy za mrežami stojí veľká časť (nielen) športového sveta.

Minulý týždeň sme vás informovali o tom, ako sa Tekashi dostal do potýčky s DJ-om v Dubaji, ktorý nechcel hrať, citujeme, „songy, ktoré tvoria udavači“. Teraz 6ix9ine svojim priaznivcom v Rusku odkázal, že ak mu bude niečo hroziť, tak najradšej v tejto krajine ostane. Aj keď z Ruskej federácie momentálne utekajú aj domáci, Tekashimu sa tam podľa všetkého páči. Prekvapuje to vôbec niekoho?

6ix9ine v potýčke s DJ-om v Dubaji. Je obeťou klamstiev? (VIDEO)

Bude ťa zaujímať: Si fanúšikom rapu z Českej republike? Naši západní susedia prišli s jedinečným projektom. V októbri vychádza v ČR kniha o českom rape. O tomto projekte sa viac dozvieš po kliknutí na náš web

Photo credits: Instagram/ 6ix9ine

Odporúčame