6 najsledovanejších trackov z roku 2021, kde sa objavil Kali

6 najsledovanejších trackov z roku 2021, kde sa objavil Kali. To je rozhodne niečo, čo by nijakému slovenskému rapovému fanúšikovi nemalo ujsť. Poďme sa pozrieť na to, ktoré songs sa postarali v uplynulých mesiacoch o to, že Kali bol prakticky nepretržite na očiach.

Kde sa objavil Kali v roku 2021?

Keby sme sa mali sústrediť na všetky tracky, na ktorých bol Kali v tomto kalendárnom roku prítomný, pravdepodobne by ste tento článok čítali niekoľko hodín. Rozhodli sme sa vybrať 6 skladieb, na ktorých sa Kali v 2021 objavil. Jedná sa o 6 skladieb, ktoré boli na YouTube najsledovanejšie, a teda, majú najvyšší počet views.

⇒ Kaliho najnovší album ŽIVOT NENI ZLÝ nájdeš v predaji TU

6. KALI – Prázdne vajcá (prod.HOODINI)

Takmer 1,3 milióna views na YouTube. Kali týmto trackom pomerne prekvapil. Teda, aby sme boli presnejší, prekvapil názvom. Na upútanie pozornosti priam ideálne. Nejedná sa o nijakú kontroverziu, Kali je verný svojmu štýlu. Tento song sa zaradil medzi tie najlepšie, ktoré v roku 2021 publikoval.

5. Kali ft. MARTIN CÍSAR – MILIÓNKRÁT (prod.HOODINI)

Približne 1,9 milióna views na YouTube. Kali opäť v spolupráci s producentom Hoodinim, s ktorým mu to dlhodobo ladí. Tu sa na feate objavuje Martin Císar, ktorého pozícia v slovenskej rap game začína byť stále výraznejšia. Samozrejme, Martin nie je rapper, ale jeho refrény obohatili už nejeden rapový song. Tak je tomu aj v tomto prípade. Hlboký text, skvelá myšlienka a výborné prevedenie.

4. Kali ft. Alan Murin a Čis T – KÝM ŤA MÁM (prod.Peter Pann)

Viac ako 2,8 milióna views. Kombinácia Kaliho s Čis T-m, ktorých ešte doplnil Alan Murín, inak dopadnúť ani nemohla. Na beate PETER PANN, videoklip, ktorý upúta každého a text, ktorým sa dostanete pod kožu nejednému priaznivcovi. Alebo nejednej fanúšičke. Toto je jeden z letných hitov roka 2021. Ak nesúhlasíš, tak odporúčame, aby si si túto skladbu pustil ešte raz. Ideálne aj dvakrát alebo trikrát. Chápeš, len tak pre istotu.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Slovenskí raperi z Moja Reč to znovu roztočili: Sleduj prvý klip z novo pripravovaného albumu!

⇒ Kaliho najnovší album ŽIVOT NENI ZLÝ nájdeš v predaji TU

3. Dominika Mirgová & Kali – SPOMALIŤ (prod. Hoodini)

Prekvapuje vôbec niekoho, že kombinácia Kaliho s Dominikou Mirgovou slávi úspech? Približne 3 2000 000 views na video platofme YouTube poskytuje priam jednoznačnú odpoveď na túto otázku. Dominike s Kalim to ladí, ich spolupráca funguje. Niečo nám hovorí, že takýto feat sme rozhodne nepočuli posledný raz. Skladba, ktorá ťa dozaista dostane do varu. Viackrát sa v minulosti ukázalo, že keď Kali spojí sily s niekým z populárnej hudby, tak to končí výborne.

2.KALI – ASI TO BUDE VEKOM (prod.HOODINI,skreče DJ MikroMan)

Toto je druhý najpozeranejší Kaliho track v roku 2021. Song „ASI TO BUDE VEKOM“ má na YouTube viac ako 3,3 milióna vzhliadnutí. Dodajme, že produkčne sa o song postaral Hoodini, pričom skreče zaobstaral DJ MikroMan. Keď si odmyslíme Kaliho ako takého, tak táto skladba patrí celkovo k tým najlepším, ktoré v tomto kalendárnom roku uzreli svetlo sveta. Ktovie, asi to fakt bude vekom.

1.Peter Pann ft. Separ, Kali – STROJ /OFFICIAL VIDEO/

Číslo jeden, ktoré bolo viac než evidentné. Kali a Separ, to je recept na úspech. „STROJ“ je skutočný banger, so všetkým, čo k nemu patrí. Viac ako 4,8 milióna vzhliadnutí na YouTube. Kombinácia dvoch nesmierne sledovaných slovenských rapperov. A v neposlednom rade, poriadny rapový náklad, ktorý hral minimálne niekoľkokrát poriadne nahlas každému z nás.

⇒ Kaliho najnovší album ŽIVOT NENI ZLÝ nájdeš v predaji TU

Nemusíš zúfať, najlepším a najsledovanejším trackom a hudobným projektom roka 2021 sa ešte budeme na našom portále venovať. Záver roka bude v tomto ohľade poriadne nabitý.

Ostatné: V exkluzívnom rozhovore sme vyspovedali producenta Jerry Leeho. Porozprával sa s nami o novom EP NEW LEVEL, o začiatkoch, ale aj o tom, s kým sa mu najlepšie spolupracuje. Toto si rozhodne nenechaj ujsť!

Photo credits: Kali, profil na IG

Odporúčame