58G s Yzomandiasom v úvode roka uvarili banger: Toto ti bude chutiť (VIDEO)

58G x Yzomandias

#Takmer 70 tisíc views na YouTube za jeden deň? Nebuď prekvapený, 58G spojili sily s Yzomandiasom v novinke menom „Houston“ a tebe neostáva nič okrem toho, aby si to poriadne a detailne skontroloval. 

Kvalita na úvod kalendárneho roka 

Poznáš chalanov z českej rapovej skupiny 58G? Pevne veríme, že áno, pretože sa neustále zlepšujú a v ich rape môžete počuť nesmierne veľké množstvo moderných prvkov. Prídeš si na svoje, tomu môžeš veriť. Ak by si ale úplne nevedel o koho ide, môžeš to napraviť.

Aktuálne 58G spojili sily s Yzomandiasom z MILION PLUS. Ak máš pocit, že to bude záležitosť, ktorú vyslovene nemôžeš ignorovať, má pocit správny.

Zmena tempa, slohy, ktoré fungujú osobitne, ale aj ako celok, viaceré rapové štýly, výborný beat a pútavý videoklip. Takto nejako by sa to malo robiť. „S nami je Boh, i keď nenosím kríž,“ je jeden z mnoha barov, ktoré sa ti dostanú rýchlo pod kožu.

Nám sa tento štýl aj kombinácia tých interpretov páči. Koniec koncov, vždy je to o tom, akú silu konkrétnej skladbe dajú poslucháči. V tomto prípade môžeme konštatovať, že „Houston“ má našliapnuté k tomu, aby bol jeden z TOP bangrov úvodu kalendárneho roka 2023.

Viac rapových noviniek a analýz nájdeš na tomto odkaze.

Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame