Utorok otvárame náš eShop

Kto sleduje našu stránku, tak vie, že už dlhší čas sme prognózovali otvorenie nášho RapShopu.

Už tento utorok 6.12.2016 si môžte zaobstarať či už pre seba, alebo pre niekoho blízkeho krásny Mikulášsky alebo Vianočný darček. RapShop spúšťame približne o 15:30! Naša prvá kolekcia je jedinečná, jednoduchá a kvalitná. Nechali sme v nej aj kus nášho “rapového” srdca. Dôležitá vec ku tejto kolekcii je to, že je limitovaná! Predpredaj tejto kolekcie bude trvať 6 dní a skončí v nedeľu 11.12.2016 o polnoci.

collage_fotor4

Na výber bude z dvoch farieb – bielej a čiernej. Jednoduchosť je pre nás základ, a menej niekedy znamená viac. A aj preto sme sa rozhodli dať túto krásnu kolekciu limitovanú. Tričká sú z príjemného materiálu, zloženie je 100% bavlna!

Veľa ľudí sa nás pýtalo, či plánujeme robiť aj mikiny. Áno! V predaji budú po novom roku, s podobným vzorom ako tričká, na návrhoch pracujeme. Tak isto po novom roku môžte očakávať aj novú kolekciu tričiek, ktorá ako inak, bude stáť za to! Cenu tričiek sa dozviete už čoskoro, ale určite si ich bude môcť dovoliť každý.

Nezabudnite, že do utorka stále prebieha súťaž o náš merch a o album Hype od Pil C! Už čoskoro sa môžte tešiť aj na ďalšiu súťaž o CD Krstný Otec od Rytmusa!

Veríme, že sa Vám náš merch páči, a ďakujeme za každodennú podporu! Veľa to pre nás znamená, a my sa samozrejme budeme aj naďalej snažiť Vám prinášať všetko novinky zo sveta rapu, veľa súťaží a samozrejme, veľa podpory pre talentovaných a začínajúcich!

Odporúčame