50 Cent zapája syna do filmového priemyslu. Kde sa predstaví?

50 Cent si plne uvedomuje, že keď chceš naozaj preraziť v tom, čo ťa baví, mal by si začať čo najskôr a venovať sa svojmu odvetviu naozaj konzistentne. Ktovie, možno aj tento mindset prispel k tomu, že pomáha svojmu synovi rozbehnúť filmovú kariéru.

50 Cent pomáha synovi

Tak, ako každý správny rodič, aj 50 Cent chce pre svojho syna len to najlepšie a chce, aby bol šťastný. Fiftyho syn Sire Jackson má ešte len desať rokov, ale jeho filmová kariéra čoskoro oficiálne začne. Teda, ona už začala, otec mu pomohol získať úlohu v snímke menom Skill House, ktorú režíruje Josh Stolberg a medzi producentmi je taktiež Sireov otec.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa 50 Cent (@50cent)

„Som naozaj šťastný, že môžem pracovať na svojej prvej filmovej úlohe, ktorá bude v otcovom novom filme Skill House. Josh Stolberg, ďakujem, že ma vedieš. Natáčanie bolo skvelé. Svetlá, kamera, akcia,“ napísal malý Sire na svojom profile na sociálnej sieti Instagram, kde má viac ako 93 tisíc fanúšikov.

Fifty si uvedomuje, že sláva a peniaze v mladom veku môžu poriadne dospievajúcemu chlapcovi zamotať hlavu. Preto je pripravený dbať na to, aby bol Sire vedený správnym spôsobom. Ak ostane sústredený na to, aby bol úspešný, môže ho čakať veľmi príjemná budúcnosť.

Viac rapového obsahu nájdeš na tomto odkaze.

Photo credits: 50 Cent a syn, HotNewHipHop

Odporúčame