Jay-Z vraj nechcel 50 Centa na Super Bowle. Zakročil Eminem

Tohtoročná Halftime Show na Super Bowle bola vyslovene famózna. Predovšetkým, ak ste pamätníci 90.rokov v rape, tak ste si museli prísť na svoje. , S odstupom niekoľkých mesiacov sa dostávajú na povrch informácie, ktoré poukazujú na to, že nie všetko bolo práve idylické. V hlavných úlohách sú Jay-Z a 50 Cent.

Jay-Z a 50 Cent v konflikte?

Hladinu diskusií rozvíril rapper s menom N.O.R.E, ktorý napísal, že to, že sa 50 Cent objavil na Super Bowle, zariadil Eminem. „Jay-Z povedal nie, ale Eminem otvorene povedal, že chce, aby tam 50 Cent bol. Doslova, že ak na Super Bowle nebude, tak nevystúpi ani on,“ prezradil Noreaga.

Super Bowl spojil rapové legendy. Toto je perfektná Halftime Show!

Ako sa teda ukazuje, že Jay-Z 50 Centa na Super Bowle 2022 nechcel, pretože medzi oboma nie sú práve najlepšie vzťahy, pričom z času na čas do seba skočia aj na sociálnych sieťach. Nebyť Eminema, 50 Cent sa v Halftime Show nepredstaví. Pričom, keby si Jay-Z postavil hlavu, nevideli by sme v akcii Eminema a ani 50 Centa. To by bola veľká škoda.

Tohtoročná Halftime Show bola vslovene skvelá. Do akcie sa dostali Dr.Dre, Snoop Dogg, Kendrick Lamar aj Mary J.Blige. A spoločne dali títo interpreti dokopy show, o ktorej sa bude hovoriť ešte dlho. Ešte musíme napísať, prečo spomíname Jay-Zho, i keď v šou priamo nevystupoval. Táto hudobná legenda bola totiž hlavným producentom Halftime Show. Tá prebehla počas zápasu Los Angeles Rams – Cincinnati Bengals.

Čítaj tiež: Ak chceš vidieť rapovať Tomáša Maštalíra, máš jedinečnú šancu. 

Photo credits: Jesse D. Garrabrant / Jamie McCarthy / Ronald Martinez

Odporúčame