Objav s nami čaro manifestácie: 4 kroky k správnej manifestácii, ktorými si pritiahneš do života to, po čom túžiš

manifestácia

Sila myšlienok, a ich pôsobenie na realitu, funguje bez ohľadu na tvoje duchovné presvedčenie (Zdroj: Freepik/jcomp)

#Asi všetci z nás si často prajú, aby daná vec vyšla podľa ich predstáv. To je dobrým základom pre manifestáciu, teda tvorenie vlastnej reality podľa svojich predstáv. Sila myšlienky je mocná viac než si myslíš. Nejde o žiadnu mágiu či ezoteriku. Sila myšlienok, a ich pôsobenie na realitu, funguje bez ohľadu na tvoje duchovné presvedčenie. Manifestácia však nie je len o tom, že mávneš prútikom ako Harry Potter, a zrazu sa ti splní každé prianie.

Dôveruj!

Je možné pritiahnuť si do života ideálneho priateľa, či viac peňazí? Áno, a nie je to ani tak ťažké! Prvým krokom je prestať pochybovať. Pripusti, že manifestovanie môže fungovať. Otvor sa myšlienke, že niečo ako zákon príťažlivosti, alebo magnetická sila, skutočne existujú. Prostredníctvom nich si do životov pritiahneš to, čo do vesmíru vysielaš.

Ak si budeš neustále myslieť, že si k ničomu, nikdy si nezarobíš, zostaneš naveky sám…, tak sa to pravdepodobne stane. Tieto myšlienky často vysielame nevedome. Pozor na to, myseľ funguje ako magnet – čo vysielaš v myšlienkach a emóciách, sa ti vráti v podobnej energii naspäť.

Negatívne vs. pozitívne

Ruku na srdce – koľko krát denne si povieš alebo pomyslíš niečo negatívne o sebe? Prídeš si nešikovný, hrozný, nedocenený, škaredý… Zamysli sa však nad tým, ako často si povieš niečo pekné, pozitívne, alebo sa pochváliš? Dobrá rada na zistenie je, ak si počas jedného týždňa budeš písať svoje myšlienky, a sám budeš s výsledkom prekvapený!

Ako na to?

Proces manifestácie skúmal americko-britský kvantový fyzik David Bohm. Výsledkom jeho výskumu je implicitná teória, ktorá proces tvorenia popisuje troma štádiami: tvorivá myšlienka, plán, výsledok. A ako to celé zvládnuť obsiahnuť?

  1. Uvedom si, čo vlastne chceš

Mnohokrát ani sám nevieš. Zistiť sa to dá prostredníctvom meditácie, kedy sa ponoríš sám do seba. Precíť svoje myšlienky srdcom, alebo skús aspoň spomaliť, zastaviť sa a premýšľať. Prvá odpoveď, ktorá ti na otázku „Čo by som urobil/a, keby som sa nebál/a?“ napadne, je správna!

  1. Ak si niečo praješ, predstavuj si to tu a teraz

Napríklad chudnutie – predstav si, že už v túto chvíľu máš svoje vysnené telo. Snaž sa na to naladiť. Precíť pocity, ktoré z neho máš, vnímaj svoje fyzické ale aj psychické zmeny. Vizualizuj si, čo všetko si budeš môcť obliecť, čo budeš môcť robiť…

  1. Konkretizuj

Ak si budeš manifestovať, že chceš schudnúť, tak vesmír netuší, že chceš schudnúť 10 kíl. Schudneš kilo vďaka prirodzenému úbytku váhy, a s výsledkom pravdepodobne nebudeš spokojný. S tým súvisí aj to, že je potrebné si priať správne, a teda definovať konkrétnu požiadavku: „Chcem schudnúť 10 kíl zdravo a udržateľne“.

  1. Manifestuje pravidelne, a zapisuj si priania

Postačia ti aj poznámky v mobile. Píš si sem to, čo sa ti podarilo, a tiež nezabudni do zoznamu priania neustále pridávať. Vytvoríš si tak návyk pozitívneho myslenia, čo nie je na škodu.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Máš aj ty často pocit, že ťa každý nenávidí? Psychológ vysvetlil, prečo tomu tak je

 


Chceš byť nonstop v obraze?

Zdroj: Elle
Odporúčame