2 klipy za 2 dni od Frayera. Chlapci Flexia s Pil C-im už je v trendoch

Ak mal niekto produktívne sviatky, rozhodne to bol Frayer Flexking, ktorý stihol počas uplynulých dvoch dní vydať dva klipy, dostať sa do trendov a absolvovať aj beef na Instagrame

Album PIL C – 2086 z dielne Comebackgangu už je nejaký ten čas von, teraz prichádza vhodná doba na klipy. Jeden nám Pil C spoločne s Frayerom doručili v nedeľu. Jedná sa o vizuál k skladbe Chlapci Flexia, o ktorý sa postaral tiež v poslednej dobe mimoriadne produktívny Dan Pingdon (Daniel Kristl).

Track chalanom odprodukoval Abe a my ti ponúkame výsledok tejto práce. Do komentárov nám určite napíš, akú skladbu z albumu 2086 by si ešte rád videl doplnenú o videoklip.

https://www.instagram.com/p/B-ATiGpJgqr/

Druhý videoklip posiela fanúšikom Frayer sám. Singel Flakachi dostal skvelú produkciu (Jaycea Kevin88), crazy videoklip, úderné bary a odkaz si tam nájde aj jeden youtuber spolu s jedným hosťom zo skladby JLo. Aby sme informácie z úvodu článku skompletizovali, instagramový beef mal Frayer práve s dvoma spomenutými ľuďmi (spolu s Pridenyyym). Včerajší livestream by si mal ešte nájsť na instagramovom profile @pridenyyy.

Odporúčame