Máš zlomené srdce? Nie si v tom sám, tieto známe tváre tiež prešli krutým rozchodom!

Aj spevák Harry Styles si prešiel rozchodom (Zdroj: Facebook/Harry Styles)

#Si po rozchode, alebo ti dal tvoj idol košom a teraz máš zlomené srdce? Hlavu hore! Aj po búrke predsa vyjde slnko. Aby si vedel, že v tom nie si sám, prinášame ti prehľad zopár známych osobností, ktoré tiež zažili odvrátenú stranu lásky.

Hailee Steinfeld

V decembri 2018 boli fanúšikovia šokovaní, keď sa na webe objavili správy, že sa herečka rozišla s Niallom Horanom. Pravdepodobne pre to, že bola zaneprázdnená svojou kariérou.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa hailee steinfeld (@haileesteinfeld),


Hailee si uvedomila, že má toho až priveľa. Vybrala si kariéru pred vzťahom, aj keď sa obaja skutočne snažili, aby to fungovalo. Hailee tiež niekoľkokrát zatienila speváka v jej instagramových príbehoch a nazývala ho narcistom. Niall, spevák skupiny One Direction, neskôr média informoval a potvrdil, že väčšina skladieb na jeho novom LP je práve o jeho bývalej priateľke.

Kniha s poriadne drzým názvom už zmenila život mnohým: Budeš jedným z nich?

Kendall Jenner

Kendall si drží svoje súkromie v tajnosti. Na rozdiel od zvyšku jej rodiny, spravidla uchováva podrobnosti o svojich románikoch, ktorých bolo už naozaj mnoho. Každý z nich však zatiaľ skončil, bohužiaľ, rozchodom.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Kendall (@kendalljenner),


Posledným partnerom bol údajne basketbalista Ben Simmons. Vzťah s ním sa začal v júli 2018. Fanúšikovia tejto dvojice však v máji 2019 zažili sklamanie. Pár sa rozišiel. Dôvodom bolo, že si jednoducho nemohli vytvoriť dosť priestoru pre seba vo svojich nabitých programoch. Jenner a Simmons sa v roku 2020 ešte raz stretli, ale údajne to neznamenalo nič vážne.

Emma Watson

Emmin posledný vzťah bol zrejme s hereckou hviezdou seriálu Glee, s Chordom Overstreetom. Prvýkrát bol tento pár videný spolu vo februári 2018. Dvojica o vzťahu spočiatku mlčala. Netrvalo dlho a v máji toho istého roku médiá publikovali články o ich rozchode. Stále však nie je úplne jasné, čo sa medzi nimi pokazilo.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Emma Watson (@emmawatson),

Emma údajne prerušila aj všetky možné spojenia s Overstreetom. Herečka našla mier so svojou samotnou bytosťou. „Trvalo mi to dlho, ale som veľmi šťastná, že som slobodná,” hovorí predstaviteľka Hermiony. Svoj status označuje ak ako “vzťah sama so sebou”.

Selena Gomez

Jej vzťah s Justinom Bieberom sa delí na niekoľko časových etáp. Posledná, štvrtá, sa začala v roku 2017. Obaja boli videní spolu krátko pred tým, ako Selena oficiálne ukončila vzťah so spevákom The Weekndom. Táto časť ich vzťahu trvala necelý rok. V marci 2018 sa pár znovu rozišiel. Tentokrát už nadobro. Bieber začal chodiť s Hailey Baldwinovou, s ktorou sa v septembri 2018 oženil.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Selena Gomez (@selenagomez),


Selena má podobné obavy ako ostatní nezadaní. Pripúšťa, že niekedy sa bojí, že bude sama navždy. Po tom, ako ostala slobodná po rozchode so spevákom Justinom Bieberom sa rozhodla zamerať na seba a svoj hudobný návrat. To však neznamená, že sa 27-ročná kráska v budúcnosti nechce usadiť.

Harry Styles

Harry je v súčasnosti známy nielen svojou peknou tvárou, ale aj úžasným vkusom pre módu. Poslednou partnerkou speváka zo skupiny One DIrection, ktorý sa rozhodol presadiť sólo, bola modelka Camille.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa @harrystyles,

Pár sa ukázal verejnosti po tom, čo sa Camille stretla s Harryho rodinou pred koncertom v Paríži v marci 2018. Ich vzťah trval necelý rok. Rozišli sa, keď Harry ukončil svoje svetové turné. Pieseň Falling z druhého albumu Fine Line sa považuje za vykreslenie vzťahu s Camille.

 

Zdroj: Hashtag.sk, j-14.com, bbc.co.uk, metro.co.uk
Odporúčame