Zmena, o ktorej by si mal vedieť: Povieme ti, prečo!

Foto: unsplash.com

#Zrejme si si všimol, že raz za týždeň ti prinášame krátky sumár toho, čo sa udialo na našich sociálnych sieťach, najmä na Instagrame. Nie je tomu ani teraz inak, ale musíme ti povedať o jednej zmene. Chceme, aby si mal pocit, že aj ty si jeden z nás a nejde iba o obyčajný web.

Jemne sme upravili našu vizuálnu identitu. Zmenili sme farebnosť nielen webu, logo sme trošku zarovnali. Instagram je prehľadnejší, farebnejší a ešte o kus zaujímavejší. Priniesť ti tam chceme nielen pútavé fotky, ale aj zaujímavé fakty zo života. Tiež sa vďaka nám dozvieš, čím je daný deň špeciálny. Napríklad, tento týždeň bol Medzinárodný deň banánov ale aj šťastia. Nechýbajú súťaže alebo novinky zo sveta ale aj z domova. Čím ďalej tým viac a viac dopĺňame informácie, ktoré ťa upútajú, ale zároveň sa vďaka nim niečo nové dozvieš.

Čerešnička na torte? Súťaž! Ak rád pokúšaš šťastie, tak o to väčší dôvod sledovať nás. Tento týždeň máš možnosť vyhrať jednu z knižných noviniek, ale prezradíme ti sladké tajomstvo. Pokiaľ si ulietavaš na sladkostiach, už dnes večer štartuje ďalšia súťaž, ktorá poteší zrejme každého. Mňam! Pozri sa na nový vizuál a zanechaj koment, čo naň hovoríš. Na tvojom názore nám záleží.

Odporúčame