Zlaté nožnice v Ružinove? Tomu nepovieme nie!

Pixabay

DK RUŽINOV bude 30. novembra postrihaný „dozlatova“  a nebudú chýbať ani Oskary! To všetko na prestížnej kadernícko-vizážistickej súťaži „ZLATÉ NOŽNICE“!

Napätie, dráma, nožnicovoruký boj, vlasové kreácie, ktoré znamenajú svet! To všetko zažijete na 2.ročníku „ZLATÝCH NOŽNÍC“.

30.11.2017  o 10:00 TO VYPUKNE, RESP. SA TO VŠETKO ROZTRIHÁ V DK RUŽINOV!

Na jednom mieste sa stretne takmer stovka najlepších študentov z 23 odborných škôl z celého Slovenska! Samotná súťaž pozostáva z troch hairstylových kategórií ako trend cut, pánsky klasický účes, svadobný účes a jednej vizážistickej kategórie – jesenné variácie.

…kto získa Oskara?…

Ten, kto splní všetky ťažké kritériá! Pri hodnotení porotcovia budú dbať najmä na dodržiavanie bezpečnosti pri práci, techniku prevedenia, strih nožnicami, celkovú kreativitu a finálny styling.
Štýl bodovania a hodnotenia súťaže “ZLATÉ NOŽNICE” sa koná pod záštitou medzinárdnej organizácie OMC HAIRWORLD, ktorá od roku 1946 určuje svetové trendy v oblasti
kaderníctva a vizáže a spolupracuje s vyše 50-timi krajinami sveta.

Art Glass Park vyrobil pre súťaž krásne trofeje zlatých nožníc z 24karátového zlata!

Podujatím bude sprevádzať krstná mama projektu Karin Haydu a o program sa postará Mamba Dasha a Terapia. Organizátorom je Polat Elalmis. Mediálnymi partnermi sú TV JOJ a Fun Rádio.

…”naprázdno” neodídu viacerí…vecné ceny, nie sú len take “vecné”…

Súťaž bude preplnená luxusnými vecnými cenami, veď posúďte sami:

Famózne fitness centrum FIT UP venuje ročné VIP členstvo, na gurmánskej večery si pochutia v reštaurácii Husacina u Gálika, s finančnou podporou podujatia, ale zároveň aj poukážky na nákup TOP kvalitnej bielizne venuje spoločnosť Bepon, praktické vlasové gumičky Spirali. Byť navždy mladou a krásnou divou pomôže výherkyniam balíček morského kolagénu od Inca Collagen, spanilú jazdu si užijú v aute značky Citroen od Autoteam Stupava

Víťazi súťaze odídu nie len so zlatými ručičkami, ale aj so zlatými nožnicami, ktoré im venuje značka Belora.

Niečo “neoceniteľné” do vlasov vám ponúkajú značky Keune a Pro Cosmetics – ich ceny stoja za to!

To  najlepšie pre pravého džentlemena prinášajú aj vecné ceny od Gentleman´s word! Ten okrem iného venoval aj hodnotný barberský kurz, darčekové poukážy na služby či pánsku kozmetiku. Ak vás pánsky svet luxusu zaujal a chcete sa o ňom dozvedieť viac, kliknite na “svojich džentlemanov”.

TO NAJLEPŠIE NAKONIEC: VSTUP JE VOĽNÝ.

TAK SA PRÍĎTE AJ VY POZRIEŤ NA MIESTO, KDE SA STRIHÁ SO ZLATOM V RUKÁCH!

 

 

 

 

 

Odporúčame