Zima prichádza do Bratislavy! Night King z Game of Thrones ovládne VÚB Y-Con 2019

Foto: Y-Games

Jedinečné podujatie VÚB Y-Con 2019 si tento krát pripravilo pre svojich návštevníkov skutočne mrazivé prekvapenie. Bratislavskú refinery gallery ovládne svojim ľadovým dotykom špeciálny hosť – predstaviteľ “Nočného kráľa” z Game of Thrones – slovenský herec a kaskadér Vladimír Furdik.

Obávaný nepriateľ všetkého živého zasadne na pomyselný trón v tematicky ladenom festivale VÚB Y-Con 2019, ktorý prebieha súčasne s herným turnajom Orange Y-Games 2019. Počas tohto májového víkendu si pre teba organizátori pripravili nielen výnimočného hosťa, ale aj skvelý program plný filmovej, hernej, cosplay a technologickej zábavy.

Game of Thrones tematiku si užiješ v cosplay zóne podujatia. Čakať na teba budú aj skvelé kvízy, prednášky a samozrejme autogramiáda a panelová diskusia s Vladimírom Furdikom, počas ktorej môžeš uspokojiť svoju túžbu po otázkach zo zákulisia Hry o Tróny, ktoré množstvo fanúšikov sleduje cez HBO GO. Fantasy, anime a herné kostýmy (nielen GoT tematiky) prinesie na podujatie populárna Cosplay súťaž, v ktorej sa môžeš tešiť aj medzinárodnú porotu.

Ak prídeš na Y-Con určite nevynechaj herný turnaj Orange Y-Games 2019. Počas troch dní plných napínavých zápasov spoznáme tých najlepších hráčov v tituloch CS:GO, League of Legends, Hearthstone, FIFA 19 (PS4), NHL 19 (PS4) a PUBG. Hráči, ktorí zasadnú na turnajový trón, si odnesú domov skvelý garantovaný prizepool a cenné body do ďalších turnajov na SK/CZ. Registráciu pre hráčov nájdeš tu.

Foto: Y-Games

A to nie je všetko. Technologické novinky, free-to-play zóny, virtuálna realita, herné stánky, konzoly a mnoho ďalšieho poteší tvoje herné ja. O svojich skvelých novinkách ti prídu porozprávať zástupcovia herných štúdií a prestížnych slovenských technologických spoločností.

Pokiaľ sa chceš zoznámiť s hviezdami slovenského a českého youtubu a twitchu, na Orange Y-Games nenarazíš na žiadnu nezmyselnú stenu, ktorá by ťa oddelovala od stretnutia s nimi. Populárnych komentátorov a hráčov, či streamerov nájdeš na festivale na každom kroku a môžeš ich pokojne pozvať do food courtu na jeden nealkoholický drink. Tešiť sa môžeš na Sajfu, Naked Bananas, Strapa, Donata, Ivana “Dev1” Lazarova, Deethane a mnohé ďalšie významné osobnosti z online sveta.

Foto: Y-Games

Tak neváhaj, kúp si lístok alebo sa zaregistruj do turnaja, skôr než bude neskoro. Pretože zima prichádza a s ňou aj festivaly VÚB Y-Con a Orange Y-Games 2019. Viac informácií o celom podujatí nájdeš na webe www.yzone.sk. Online predpredaj v sieti tickpo.sk nájdeš pod týmto odkazom.

Pozri si oficiálny trailer na Orange Y-Games 2019 & VÚB Y-Con 2019: 

Sleduj aftermovie z minulého ročníka a nalaď sa na festivalovú atmosféru už dnes.

Zdroj: Tlačová správa
Odporúčame