„Zendaya“ od Robina Zoota a Shimmiho je 10/10 song (VIDEO)

Robin Zoot aktuálne vydal nový sólový album, ktorý nesie album MAKE SUDETY GREAT AGAIN. Súčasťou tohto hudobného projektu je aj skladba „Zendaya“, ktorá spája Robina so Shimmim. Aktuálne tento song dostal vizuál na YouTube a je potrebné napísať, že táto spolupráca je vyslovene výborná. Poďme sa pozrieť na to, prečo je to tak.

‚Zendaya“ plná referencií

Prvé, čo nám príde na um pri tomto songu je fakt, že „Zendaya“ je skladba plná referencií. Či už Shimmi alebo Robin Zoot, obaja sa opierajú o pop kultúru, športovcov či hercov. Samotný názov songu je toho dôkazom. Spomenúť môžeme ale aj futbalistu z Bosny a Hercegoviny Edina Džeka, herečku Angelinu Jolie či seriál Euphoria z HBO+, ktorého hlavnou hviezdou je práve Zendaya.

Track má značnú výpovednú hodnotu, Robin Zoot vo svojich slohách otvára viaceré témy, ktoré vás dozaista donútia sa zamyslieť. Nezabúda na to, že na prvom mieste je rodina. Veľký shout out pre Deckyho, ktorý sa o tento feat postaral po produkčnej stránke. A keď sa sústredíte na samotný beat, má to v sebe osobitý vibe.

Keď hovoríme o vibe, Shimmi dotvára refrénom, ktorý je kombináciou slovenského a českého jazyka, pútavú energiu, ktorá okolo tejto piesne je. A ak by vás zaujímal celý album MAKE SUDETY GREAT AGAIN, nájdete ho nižšie.

Viac rapového obsahu nájdete na tomto odkaze.

Photo credits: YouTube.com/ MILION PLUS

Odporúčame