ŽENATOMÁ. Aless spustila predpredaj nového albumu spolu s pilotným singlom

V rapovo plodnom roku sme sa dočkali aj albumu od ženskej zástupkyňe. Aless vydáva sólový album so zaujímavým tracklistom aj myšlienkou.

Kto Aless sleduje na sociálnych sieťach vie, že už dávno sa nejedná o „teenagerku z Podzemgangu“, ale o dospelú a mentálne vyspelú ženu, ktorá si toho v živote, ale aj kariére preskákala dosť. Aj cez svoje vlastné zážitky sa snaží pomáhať, posúvať a motivovať svojich fanúšikov na ich ceste, pričom zaujímavú myšlienku má aj jej nový album.

Ten nesie názov ŽENATOMÁ, pričom tému aj myšlienku každý pochopí po vypočutí pilotného rovnomenného singlu, ktorý uzrel svetlo sveta len nedávno. Na skladbe sa okrem hlavnej protagonistky predstavili aj Dominika Mirgová a Sharlota, ktorá reprezentuje českú rapovú scénu.

Zároveň je tento projekt pre Aless akýmsi splneným snom. Dokopy sa jej podarilo dať tri silné ženské interpretky. Môžeme konštatovať, že aj album vyzerá zaujímavo už pri pohľade na tracklist a sme veľmi zvedaví, ako to bude v konečnom dôsledku znieť. Jedno je isté, Aless je späť vyzretejšia a silnejšia, ako kedykoľvek predtým a ukazuje, že na to má!

Album môžeš podporiť tradične na shope Ruka Hore spolu s merchom.

 

Odporúčame