Žena strávila šesť rokov za mrežami: Otvára ľuďom oči, takto s nami zaobchádzali!

Žena strávila šesť rokov za mrežami

Žena strávila šesť rokov za mrežami (Zdroj: pixabay.com)

#Jessica Kent strávila za mrežami šesť rokov najmä pre zločiny spojené s drogami. Dnes sa zo svojich chýb poučila a vedie usporiadaný život. Ľuďom sa rozhodla povedať, aké to za mrežami bolo.

Jessica Kent má momentálne 31 rokov a žije v Chicagu. Je zadaná a vychováva dve dcéry. V mladosti bola závislá na drogách, kvôli ktorým strávila niekoľko rokov za mrežami. Prvýkrát bola odsúdená len v sedemnástich, kedy ju chytili pri ich predaji, za čo si odsedela jeden rok. Neskôr ju zatkli za porušenie podmienečného prepustenia a niekoľkých ďalších obvinení na 5 rokov, ktoré si odpykala vo väzení v Arkansase.

Prepustili ju pred siedmimi rokmi. Odvtedy získala bakalársky titul, založila si svoj YouTobe a vedie usporiadaný život. Na svojom TikToku, kde má 715 000 followerov, sa rozhodla ľuďom priblížiť, aké je to byť za mrežami.

Lekárske potreby sú často zanedbávané

Najhoršiu vec, ktorú tam videla bolo, že žena dostala menštruáciu a krvácala všade. Mala problémy a oni síce búchali na dvere, ale nikto neprichádzal. Keď ju konečne odviezli, tak sa už nikdy nevrátila. Doteraz nevie, čo sa s ňou stalo.

@jesken12

Reply to @rebeccacrowe2k07 #prisontiktok #prisoner #prisontok #jessicakent #prisonstories #prisonstorytime #jail #jailstories #jailtiktok #prison

♬ original sound – Jessica Kent

 

Ženy dostanú 2-3 vložky na deň, tampóny sú zakázané

Ženám sú poskytnuté len 2-3 vložky denne a tampóny sú zakázané. Vymýšľajú si preto spôsob, akým ich nahradiť, a tak používajú svojpomocne vyrobené tampóny.

@jesken12

no u can’t donate them 2 prison #jessicakent #prisontok #tampons #mentralcycle #women #prison #prisonfacts #prisonstory #jail #jailstories #pad

♬ original sound – Jessica Kent

Väzenie má svoje vlastné sociálne rebríky

Na vrchu rebríčka sú vrahovia, nasledujú díleri a na úplnom spodku sú ľudia, ktorí ublížili nevinnému dieťaťu alebo žene.

@jesken12

#prison #prisontok #prisonfacts #prisonlifestyle #jessicakent #prisonfight #lifer #prisonlife #jail #jaillife #prisoner #inmate #felonsoftiktok #felon

♬ original sound – Jessica Kent

Väzňom sa podáva tajomné mäso

Na obed dostanete guľu tajomného mäsa, ktorá je tvrdá a zvláštne páchne. Podáva sa to s fazuľami z konzervy a kukuričným chlebom. Podľa nej to však kukuričný chlieb nebol.

@jesken12

#prisonstories #prisonstorytime #prisonfood #jessicakent #prisonlife #prisontiktok #prison #jail #jailstories #inmate #inmatesoftiktok #jailbird

♬ original sound – Jessica Kent

Zdroj: hashtag.sk, boredpanda.com,
Odporúčame