Záplava noviniek z domácej scény: Čo všetko vyšlo von cez víkend?

Novinky

P.A.T. a Jen Bendig v novom klipe (Zdroj: YouTube.com/P.A.T. Official)

#Uplynulé dni tohto predĺženého víkendu nám opäť priniesli poriadnu zásobu domácej muziky a klipov. Čoho všetkého sme sa na našej hudobnej scéne dočkali? Poď to skontrolovať aj ty!

Nový klip Pouličného autora tónov

Sériu noviniek, ktorú sme si pre teba pripravili, začneme najnovším videoklipom od Pouličného autora tónov. Ide o skladbu z jeho najnovšieho štúdiového albumu Baro Raj. Track má názov „Lubni“ a na jeho featuringu sa predstavil obľúbený český spevák Jan Bendig. Keďže celý projekt sa nesie v silnom duchu rómskej muziky, práve to môžeš čakať aj od tejto záležitosti, poď si to užiť spolu s nami!

Fresh Central Gang banger

Tento track priniesli skutočne silnú spoluprácu viacerých zvučných mien. Vercetti CG, Forest Blunt a Shaka CG sa v rámci českého Central Gangu spojili na novej veci s názvom „ARA GANG“. Túto skladbu zároveň produkoval Spack DS.

Jej videoklip vyšiel v rámci platformy WiG!, ktorá je vlastne je movement a zároveň platforma, ktorá pomáha kreovať a šíriť audio-vizuálne projekty progresívnych hudobníkov so spoločnou víziou. Poď to precítiť!

Nový návod od Mateja MATTA Zrebného

Obľúbený slovenský YouTube Matej Zrebný sa svojho času vydal aj na sólo kariéru, ale v rámci hudby. Svoje skills v rámci točenia videí využíva aj pri tvorbe vlastných klipov, pričom najnovšie opäť skĺbil prakticky všetko do jedného.

Aj sranda, aj muzika. To priniesol MATT Zrebný vo svojom najnovšom videu „Ako zbaliť ženu“. Má to opäť veľmi príjemne vizuálne spracovanie a treba podotknúť, že aj hudobne sa Zrebný neustále zlepšuje. V klipe mu chrbát kryje aj Oliver Oswald.

Atmosferická novinka na záver

MOST WANTED je rapová platforma založená režisérom Janom Strachom. Práve jeho PRODUKCE BEZ STRACHU sa postarala aj o najčerstvejší prírastok pre MOSTWANTEDRAP, a to konkrétne videoklip k skladbe „Vibe“. Jeho autormi sú dvojica VR/NOBODY, pričom zahosťovať si na túto skladbu prišiel Sofian Medjmedj.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Erik Tresor je obyčajný čávo, čo to zjedol: Sleduj nový banger s Hoodinim

Táto skladba zároveň pochádza z ich veľmi čerstvého spoločného projektu s názvom ZELENÝ OČI ČERNÝ SRDCE

Ak chceš aj ty vidieť všetky horúce novinky z našej domácej scény medzi prvými, rozhodne nás nezabudni sledovať aj naďalej!

Zdroj: Hashtag.sk
Odporúčame