Netflix začína odhaľovať novinky: Kľúčové postavy zo Zaklínača čaká niekoľko zmien

Zaklínača čaká niekoľko noviniek.

Zaklínača od Netflixu čakajú zmeny (Zdroj: instagram.com/Witchernetflix)

#Seriál Zaklínač, ktorý ponúkol v minulom roku Netflix patrí medzi tie najobľúbenejšie. Ľudia sa do príbehu Geralta z Rivie jednoducho zamilovali a spolu s ním by radi videli aj šťastné pokračovanie príbehu hlavných postáv Ciri a Yennefer z Vengerbergu. Každý, kto seriál sleduje, vie, že prvá séria sa skončila poriadne napäto. Práve preto mnohí ostro sledujú, kedy sa konečne objavia podrobnejšie informácie o ďalšej sérii.


Zaklínač dostane prequel: Fanúšikovia sa môžu tešiť, seriál ich prenesie o viac než tisíc rokov späť


Netflix sa rozhodol pomaly ukončiť trápenie fanúšikov a v posledných dňoch sa objavili hneď tri príspevky na instagramovom účte seriálu. Každý z nich ponúkol malú nápovedu, vďaka ktorej si môžeš spraviť lepší obraz o tom, čo bude súčasťou ďalšej série. V prvom príspevku ukázali tvorcovia fotky Geralta, ktorého stvárňuje Henry Cavill. Ten dostane zjavne v druhej sérii Zaklínača nové brnenie. ,,Dobrý deň pre všetkých v Blavikene, ktorí Geraltovi povedali, že potrebuje nové oblečenie,“ dodal Netflix k príspevku. To, čo však fanúšikov zaujalo ešte viac bol dovetok ,,Čo prinesie osud zajtra?“. Väčšina ľudí teda tipovala, že ďalší deň prinesie nový trailer a definitívny oznam vydania druhej série.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa The Witcher (@witchernetflix),

Nestalo sa. Ďalší deň však priniesol nový post na oficiálnom instagramovom účte seriálu. Bola na ňom Ciri, princezná Cintry. Aj tú čakajú očividne zmeny. Ľudia scény hneď rozoznali a v komentároch ostatných informovali, že ide o scény z tréningu v Kaer Morhen, kde Ciri trávila čas s Geraltom. Ani pri ďalšej fotke nechýbal popis, ktorý fanúšikov potešil. ,,Vyzerá to, že niekto trávi so Zaklínačom veľa času“ napísali tvorcovia k fotke Ciri s mečom. Otázka, ktorú pripojili bola rovnaká ako deň predtým. Čo prinesie osud zajtra?

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa The Witcher (@witchernetflix),

Počas tretieho dňa sa na instagrame objavila ďalšia fotka. Trojicu hlavných postáv doplnila Yennefer, s ktorou to na konci prvej série nevyzeralo práve ružovo. Yennefer je podľa tvorcov ,,niekde tam vonku“ a fanúšikovia sa nemajú báť. Napriek optimistickému popisu však jedna z fotografií ukazuje čarodejnicine ruky v putách. Vďaka tomu si mnoho fanúšikov odvodilo, že bitka z poslednej série veľmi priaznivo nedopadla a v komentároch sa strhla lavína teórií.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa The Witcher (@witchernetflix),

V prípade Yennefer však chýbala čarovná veta. Na to, čo prinesie osud zajtra sa tvorcovia už nepýtali. Pravdepodobne si teda na trailer k novej sérii budeš musieť počkať.

Páči sa seriál Zaklínač aj tebe?

Zdroj: hashtag.sk, instagram.com/witchernetflix
Odporúčame