VIDEO Witcher dostáva dátum premiéry a skvelý trailer: Geraltove dobrodružstvá si užiješ vedľa vianočného stromčeka

The Witcher. Zdroj: Netflix

#Seriálové spracovanie obľúbeného zaklínača môžeme rozhodne považovať za jeden z najočakávanejších seriálových projektov do konca roka. Jeho dátum premiéry však bol veľmi dlho zahalený rúškom tajomstva. Výkonný producent seriálu tvrdil, že ho neuvidíme v samom závere roka a dokonca ani v novembri. Vtedy sa hovorilo ešte o októbrovej premiére.

Všetkým dohadom je však už teraz koniec. S novým trailerom Netflix oficiálne oznámil, že premiéra seriálu bude 20. decembra. Zaklínača si tak budeš užívať priamo pri šaláte s rybou a vianočným stromčekom v pozadí.

The Witcher. Zdroj: Netflix

V hlavnej úlohe sa predstaví Henry Cavill, ktorý dal košom úlohe Supermana a na pekných pár rokov bude nosiť na chrbte meč. Seriál bude vychádzať priamo z kníh a jeho tvorcovia otvorene povedali, že fanúšikovia nikdy nemajú čakať príbehy, ktoré mali možnosť zažiť v počítačových hrách. To, že sa pôjde od úplného začiatku napovedá aj prvý trailer, kde môžeme Geralta vidieť tesne po výcviku, alebo napríklad v legendárnom súboji s prekliatou Strigou, ktorého by sme sa mali dočkať v tretej epizóde.

Okrem samotného Bieleho Vlka uvidíš známe postavy, ako Ciri (Freya Allan), Yennefer (Anya Chalotra), Renfri (Emma Appleton), Calanthé (Jodhi May), Mousesack/Myšilov (Adam Levy), Triss Ranuncul/Merigold (Anna Shaffer), Cahir (Eamon Farren), Marigold (Joey Batey), Stregobor (Lars Mikkelsen), Istredd (Royce Pierreson), Eist (Björn Hlynur Haraldsson), Fringilla (Mimi Ndiweni), Sabrina (Therica Wilson-Read), Tissaia (MyAnna Buring) či Toruviel (Natasha Culzac). Čo zatiaľ hovoríš na tento očakávaný projekt ty?

Zdroj: hashtag.sk, YouTube, Netflix,
Odporúčame