Zajtra nás čaká Wave Festival. Tieto informácie by si mal vedieť

WAVE FESTIVAL

WAVE FESTIVAL

Na našich sociálnych sieťach ťa o nadchádzajúcom Wave Festivale nejaký čas informujeme. Pred niekoľkými dňami si sa u nás tiež mohol dočítať o dôvodoch, pre ktoré by si sa v Trenčíne mal objaviť aj ty. Celý článok nájdeš po kliknutí na tento odkaz. Teraz vieme aj informácie, o ktorých sme doteraz nevedeli. Poznáme mapu, line-up, no aj kopu technickejších vecí, ktoré sa ti na mieste môžu hodiť.

Vstupenky

Pre niekoho samozrejmosť, niekto však môže byť zmätený. Lístky zakúpené v predpredaji nie je potrebné vytlačiť. Pri vstupe ti stačí predložiť QR kód z tvojho telefónu. Brány sa otvárajú o 20:00, takže príď včas, aby sa nestalo, že zmeškáš koncert tvojho obľúbeného interpreta. Ak si si stihol zakúpiť VIP vstupenku, na bráne bude označený samostatný vstup. To isté platí aj pre osoby, ktoré budú zapísané na guest liste.

Organizátori upozorňujú na to, aby si lístky nekupoval z iného zdroja, ako priamo od nich. Nechceš predsa byť podvedený o peniaze. Vstupy sú jednorázové, no nemaj obavy. Areál je obrovský. Medzi shows sa môžeš ísť vyvetrať na čerstvý vzduch. Na tento účel je vyhradená vonkajšia plocha, kde bude k dispozícii aj občerstvenie a vonkajší RedBull Zubor Stage

Občerstvenie

Bude. Či už ide o jedlo alebo pitný režim. K dispozícii bude celkom 6 barov. V ponuke nájdeš alko, nealko a pivo, ktoré nemôže chýbať na žiadnom festivale. Počas konania festivalu budú otvorené dva food stánky vo vonkajšej časti areálu. V ich ponuke nájdeš napríklad skvelé langoše alebo chutné burgre.

Cash Only

V celom areáli zaplatíš len s hotovosťou, takže sa na to radšej priprav. Najbližší bankomat sa nacházda pri nákupnom centre MAX, ktorý sa nachádza asi 7 minút pešo od EXPO Center. Pripomínam, že vstup je jednorázový, nezabudni si peniažky vybrať pred vstupom do areálu.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Moja Reč vie, ako sa zaryť pod kožu. Pamätáte si „Mlčanie jahniat”?

 

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa WAVE Festival (@wavefestival.sk)

Bezpečnosť

Bezpečnosť je na prvom mieste, čo si organizátori dobre uvedomujú. Na bezpečnosť bude celú dobu zbať ochrankári a hasiči. Lebo WAVE vie byť peklo, možno nás ostriekajú hadicou počas koncertov. Rozlievanie vody na novom leveli. Na mieste bude prítomná záchranná služba, ktorú nájdete na nádvorí – vyznačené aj na mapke areálu. Snáď ju nebude nikto zo zúčastnených potrebovať. Dúfame, že nie je treba pripomínať, že veci ako pitie, jedlo, zbrane, fixky, drogy, pyrotechniku, laserové ukazovátka, aerosólové spreje, plechovky, plastické fľaše sa na podobné akcie brať nesmú.

WAVE LINE-UP

Na toto sme všetci čakali. Bude to peklo. Takto našlapaný line-up v Trenčíne si nepamätáme. Pozri si obrázok priložený nižšie, aby si vedel časy, kedy budeš skákať pod stageom.

Wave Festival Line Up
Wave Festival Line Up

Ak máš nejaké otázky, nehanbi sa napísať na tento profil. Zajtra sa vidíme!

Credits: Wave Festival

 

Odporúčame