Zahrali to na bulvár: Rozišli sa Megan Fox a Machine Gun Kelly?

Megan Fox a MGK

Megan Fox a MGK (Zdroj: https://www.instagram.com/machinegunkelly)

#Vieš ako to je, niekedy na seba musíš jednoducho upozorniť. Hlavne, ak sa voláš Megan Fox alebo Machine Gun Kelly. Obidvaja sú uletení a hodia sa k sebe, o tom niet pochýb. Svoju lásku prezentujú svetu už nejaký ten čas a vždy prekvapia svoje obecenstvo s niečím nečakaným.

Tentokrát to je instagramový príspevok od Megan Fox, ktorá sa vyzývavo odfotila, k čom pridala popis, že si hľadá frajerku a žiadosti prijíma v súkromných správach (DM – direct message, ak by si nevedel/a v roku 2022, že čo to je). Na to jej odpísal aj samotný MGK, ktorý sa vyjadril takto: „Nemyslím si, že na túto požiadavku máš kapacitu“.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Megan Fox (@meganfox)

36-ročná Megan Fox a 32-ročný MGK sa zasnúbili v januári 2021. Ich spoločné randenie začalo už dávno predtým a trvalo to takmer 2 roky. Teraz však zahraničné bulváriky špekulujú, že či sa možno nerozišli. Tieto reči podporuje nielen táto fotka, ale aj fakt, že spoločne nedávajú poslednú dobu vôbec žiadne fotky. Myslíš si, že ide o marketing nejakého nového projektu? Prípadne, že Megan naznačuje Kellymu, že chce vyskúšať trojku s ďalšou dievčinou? Alebo čo teda? Ako to je? Musíme to vedieť, pretože bez tejto info nebudeme vedieť fungovať (joke).

Megan Fox a MGK
MGK a Megan Fox (Zdroj: https://www.instagram.com/meganfox/)

Ak sa ti takýto bulvárik páči, daj nám follow na IG.

Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame