Zabudni na vaječný likér. Hitom týchto Vianoc bude niečo celkom iné

Zdroj: Captain Morgan

Obľúbená značka rumu prichádza so špeciálnou zimnou edíciou, ktorú si zamiluješ na prvé ochutnanie. Čítaj ďalej a dozvieš sa, v čom bude výnimočný nový Captain Morgan Gingerbread.

Vianoce sú sviatkom, počas ktorého si ľudia radi doprajú niečo extra. Zároveň je to však aj čas zvykov a tradícií.  Výrobcovi jedného z najobľúbenejších alkoholických nápojov Slovákov, rumu Captain Morgan, sa podarilo spojiť tieto dve veci dohromady. Obľúbená jamajská exotika vo fľaši s tradičnými vianočnými chuťami a arómami. To je Captain Morgan Gingerbread. Okrem dominantnej medovníkovej chute v ňom ucítite aj škoricu, muškátový orech, klinčeky a čierne korenie. 

Kapitán odporúča vychutnávať si jeho nový zimný špeciál s horúcim, či studeným jablkovým džúsom, ale fantázii sa pri mixovaní medze nekladú. Kokteily sú v posledných rokoch v móde. Špeciálne s tými horúcimi sa dá naozaj pekne experimentovať. Korenistý Captain Morgan s medovníkovou príchuťou určite očarí všetky generácie. Špeciálnu edíciu kúpite vo vybraných sieťach obchodov na Slovensku.

„Rum je hlavnou ingredienciou mnohých kokteilov a niektorí dnes tvrdia, že nás čaká nová zlatá éra tohto nápoja. Keďže zákazníci v zime hľadajú niečo, čo je hrejivé, ale prináša aj pocit malého dobrodružstva, ponúkame drink, ktorý skvele ladí s jablčnou chuťou a určite pre Kapitána získa ďalších verných fanúšikov,” vkladá nádeje do novej limitovanej edície Captain Morgan Gingerbread Amy Mooney, šéfka Captain Morgan pre Európu. 

A keďže čas Vianoc je aj o pekných príbehoch, môžeš pri pohári s medovníkovým Kapitánom, či pri šálke so zimným kokteilom, blízkym porozprávať príbeh Henryho Morgana, ktorého meno nápoj dodnes nesie. Žil v rokoch 1635 až 1688 a pochádzal z Walesu. Ako spravodlivý pirát si vyslúžil už vo veku 27 rokov post námorného kapitána, neskôr sa stal dokonca guvernérom Jamajky a jeho dobrodružná povaha inšpiruje ľudí dodnes. Dôkazom je značka Captain Morgan.


Zdroj: PR článok
Odporúčame