Neskutočný vibe: Yzomandias a PTK na jednom z TOP bangrov leta?

Yzomandias a PTK spojili sily na songu s názvom „BABY&BENZO“. Môže táto spolupráca byť jeden z TOP bangrov tohto leta?

PTK a Yzomandias idú bomby

Inak sa to napísať nedá, naozaj. Skladba „BABY&BENZO“ vyšla iba pred necelým dňom, no už teraz pomaly, ale isto siaha na YouTube na šesťciferné views. Komentáre? Pozitívne. Prevedenie? Kvalitné. Celkový dojem? 9/10. Okej, možno niektorí z vás budú namietať, ale odporúčame si túto skladbu vypočuť aspoň 3 alebo 4-krát.

Garantujeme, že sa vám dostane pod kožu. Nám sa to stalo taktiež. Ak by to tak náhodou nebolo, tak návod s počtom vypočutí vynásobte dvojkou. A čo napísal k songu Yzo? „LETSGOOOOOO,“… nuž, lepšie by to asi nevystihol nikto.

Kombinácia PTK a Yzomandiasa sa ukazuje byť veľmi dobrým krokom. Vibe, ktorý z tohto songu vychádza je špecifický. Umocňuje ho aj beat a pohodový videoklip. Skutočne, aj tí najväčší rapoví kritici by slabé miesto tejto skladby hľadali len s veľkými komplikáciami.

A netreba zabúdať na to, že song má aj výpovednú hodnotu, stačí sa započúvať do jednotlivých sloh. Sú v nich vyjadrenia, ktoré vás donútia rozmýšľať.  Nebuďte prekvapení, ak na konci leta budeme o tomto songu písať ako o jednom z TOP bangrov letného obdobia 2022.

Viac rapového obsahu nájdeš na tomto odkaze.

Photo credits: @svndrv666

Odporúčame