Novinka na YouTube: Odteraz si budeš môcť pozrieť tisícky filmov aj seriálov, má to však háčik

Novinka na YouTube: Tisícky filmov, má to však háčik

Novinka na YouTube: Tisícky filmov, má to však háčik (Zdroj: Unsplash.com/CardMapr)

#YouTube rozhodne patrí medzi najväčšie streamovacie platformy na svete. Svojich fanúšikov sa rozhodli pritiahnuť zaujímavou novinkou. Odteraz si totiž budeš môcť na tejto platforme pozrieť tisícky filmov aj seriálov. Má to však háčik.

YouTube rozhodne patrí medzi najväčšie stremovacie platformy. Mnohí si ho dokonca púšťajú aj na televízoroch. V decembri v roku 2021 túto možnosť využilo až 131 miliónov ľudí. Svojich fanúšikov sa však rozhodli prilákať ďalšou novinkou. Odteraz budeš môcť na tejto platforme nájsť až 4000 epizód svojich obľúbených relácií ako Hell´s Kitchen s Gordonom Ramseym, Andromeda a množstvo ďalších.

Nezabudli však ani na milovníkov filmov. „YouTube má tiež viac ako 1 500 filmov od spoločností Disney Media & Entertainment Distribution, Warner Bros., Paramount Pictures, Lionsgate, FilmRise a ďalších. Nové tituly v marci zahŕňajú Gone in Sixty Seconds (60 sekúnd) , Runaway Bride (Nevesta na úteku) a Legally Blonde(Pravá blondínka)“ poznamenali na svojom blogu.

Novinka na YouTube: Tisícky filmov, má to však háčik
Novinka na YouTube: Tisícky filmov, má to však háčik (Zdroj: Unsplash.com/
NordWood Themes)

Má to však jeden veľký háčik. Ak si odmyslíme to, Že vás pri pozeraní čaká množstvo reklám, asi najväčším mínusom je, že táto možnosť bude zatiaľ oficiálne dostupná len pre používateľov na území Spojených štátov amerických.


Poď na náš TikTok a pukneš od smiechu! Nové sketche každý týždeň

Zdroj: hashtag.sk, blog.youtube
Odporúčame