#7 Vieme, ako cestovať so sto eurami vo vrecku a aj ako to vyzerá v zákulisí kina

Photo by JESHOOTS.COM on Unsplash

#Každý týždeň ti pod názvom #7 prinášame sumár toho najzaujímavejšieho z obsahu Hashtag.sk za posledných 7 dní. Výnimkou nie je ani dnešok. Pozrieme sa teda na to, čo pre teba naša redakcia pripravila a čo si možno v posledných dňoch zmeškal.

Už sa stalo tradíciou, že začíname našou video tvorbou. Nezaháľali sme ani v priebehu minulého týždňa a priniesli ti kopu zaujímavého obsahu. V našej pravidelnej relácii #RAPTAG sme sa pozreli nielen na vyhlásenie víťazov ankety Radio_Heads Awards, ale posvietili sme aj na Nicki Minaj, ktorá opäť nahnevala fanúšikov zrušeným koncertom.

Okrem toho sme však navštívili aj Ektorovu šou, ktorou takmer zbúral celé bratislavské MMC. Na stejdži sa tiež objavili mená ako Strapo, Pil C alebo Palermo. Ako to vyzeralo na akcii a dozvieš v našom videu. Aby toho nebol málo, tak sme sa na celý deň zatvorili do jedného z bratislavských multiplexov a priniesli ti reportáž nielen o jeho moderných technológiách, ale aj miestach, ktoré ako bežný smrteľník neuvidíš.

Venovali sme sa aj študentom. V prvom rade sme si posvietili na veci, ktoré ti nikto len tak po skončení vysokej školy nepovie. Naša Mia k tomu ešte vytvorila skvelého sprievodcu supermarketom. Vďaka nemu už konečne pochopíš, ako nakupovať bez toho, aby si po dvoch týždňoch musel volať mamke a prosiť ju o ďalšie vreckové.

Vieš, ako nevyhorieť už v mladosti? Nezabúdaj na to, že tieto typy perfekcionizmu ti pomaly, ale isto ničia život. A možno len potrebuješ malú zmenu. Pokiaľ sa stále obliekaš ako decko, môžeš sa od nás priučiť, ako dbať o svoj štýl a nevyzerať ako ovca

Nezabudli sme ani na rozhovor. Vyspovedať sa nám podarilo známu cestovateľku a blogerku Janku Travelhacker. Tá ti odkazuje, že cestovať aj so sto eurami vo vrecku. Ak nechceš cestovať ďaleko, môžeš sa vydať na slovenskú verziu americkej Route 66, ktorá si ťa získa svojou krásou.

Pokračujeme aj v predstavovaní legendárnych brandov. Vedel si, že značku Reebok vlastní iná, mimoriadne populárna značka? Navyše sme otvorili aj otázku smartfónov budúcnosti. Pozri sa, ako vyzerajú nové zariadenia, ale aj šialené koncepty, ktoré v budúcnosti ovládnu trh.

Nechýbajú ani naše kvízy, ktoré sa stále tešia väčšej popularite. Tento týždeň sme si posvietili na tvoje znalosti histórie a pripravili si pre teba otázky ohľadom 2. svetovej vojny. Aby toho však nebolo málo, tvoje mozgové závity potrápil aj náš kvíz priamo z autoškoly. Urobil by si testy aj po rokoch? 

Na záver tu pre teba máme aj recenziu. Pozreli sme si totiž čerstvú oscarovku Green Book a ty by si ju mal rozhodne vidieť tiež! Pokiaľ momentálne nemáš chuť na kino, tak nevadí. Vybrať si môžeš z našich tipov na filmy nielen o marketingu, ale aj manipulácii s ľuďmi. 

Nezabudni sledovať Hashtag aj na sociálnych sieťach. Obsahom ťa pravidelne zásobujeme na Instagrame, Facebooku a našom YouTube kanáli.Toľko nateraz z kuchyne našej redakcie, pri súhrne #7 sa vidíme opäť o týždeň!

Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame