YouTube si pre užívateľov pripravil skvelú novinku: Dočkáme sa dlho očakávaného vylepšenia?

YouTube

YouTube si pripravil ďalšiu novinku (Zdroj: Unsplash/NordWood Themes)

#Či už chceš vypnúť, dostať sa do nálady alebo si nechať poradiť, vždy sa obrátiš na YouTube. Praktické videá a kopec dobrej nálady máš na tomto webe vždy zaručené. Preto sa táto spoločnosť vždy snaží priniesť svojim užívateľom niečo nové. Ide najmä o zľahčenie celkového fungovania na stránke.

Praktickejší prístup pre obe strany

Užívatelia už dlho volajú po ľahšom a prehľadnejšom formáte videí. Ich prosby boli konečne vypočuté. Tvorcovia videí budú môcť po novom vytvárať náhľady. Znamená to, že ak bude video rozdelené do sekcií, budeš si ich môcť „prelistovať“ ešte pri vyhľadávaní.

Update bude výhodný pre obe strany. Ty ako užívateľ sa jednoducho a rýchlo dozvieš informácie o videu bez toho, aby si ho musel zbytočne otvárať. Na druhej strane si tvorcovia budú môcť byť istí, že ich video dopozeráš do konca. Toto rozšírenie by malo byť prístupne ako na mobile, tak aj pracovnej obrazovke počítača. Bude stačiť prejsť myšou alebo prstom po náhľade a môžeš nazrieť. Páči sa ti nové vylepšenie YouTube? Daj nám vedieť v komentároch!

Zdroj: hashtag.sk, engadget.com
Odporúčame