Yael pokračuje v rýchlom tempe: S Erikou Rein ti otvoria srdce, toto je S TEBOU

Na začiatok tohto článku vás musíme varovať, nevieme, aký je váš vzťah k láske, ale ak nechcete počúvať o zaľúbenosti a o tom, ako je všetko pekné a postupne sa vyvíja, tak toto skladba pre vás nebude. Na druhej strane, ak sa vám v ľúbostnom živote darí, určite sa v texte nájdete. Je to jednoducho kolobeh. Nejdeme zbytočne zdržovať, ideme si predstaviť song S TEBOU od Yaela a Eriky Rein.

Ak si mladý interpret alebo mladá tvorkyňa a chceli by ste, aby o vás bolo počuť, neváhajte nám napísať a môžeme sa dohodnúť na spolupráci. Ideálny čas na to, dať o sebe vedieť nebude nikdy, preto treba začať teraz.

Yael dal niekoľko mesiacov dozadu o sebe vedieť predovšetkým vďaka skladbe VĎAKA TI, kde sa objavil spolu s Puertom a dnes je to jedna z najpopulárnejších piesní v našom éteri. Tá vec sa jednoducho podarila po všetkých stránkach, ale dôležité bolo na ňu nadviazať. Puertovi sa to podarilo a darí sa to aj Yaelovi. Aktuálne sa vo veľmi dobrom svetle ukazuje na songu S TEBOU, kde ho dopĺňa Erika Rein, pričom kombináciu týchto dvoch doplnenú ešte o Puerta sme mohli pred časom počuť na veci PALMOVÝ RAJ.

Niektorí ľudia v komentároch sa zamýšľajú nad tým, kde Yael a Erika boli doteraz, pretože sú naozaj výborní a jedineční. Môžeme ich radiť do nastupujúcej generácie slovenskej hudby, pričom z toho, čo sme od nich zatiaľ videli a počuli, môžeme konštatovať, že o nich ešte určite budeme počuť. A predovšetkým o Yaelovi, ktorý tvorí priam na dennej báze.

Foto: Yael, videoklip YouTube, S TEBOU

Odporúčame