Facka na Oscaroch nezastavila jeho hereckú kariéru: Will Smith v novom filme zaplatil komparzistom

Jeho facka na Oscaroch nezastavila jeho hereckú kariéru: Will Smith v novom filme zaplatil komparzistom (Zdroj: Unplash.com/ Aniestla)

#Herca Willa Smitha určite poznáš. Ak nie kvôli jeho hereckým výkonom, tak určite si pamätáš, ako dal začiatkom roka facku Chrisovi Rockovi. Jeho kolegovia z nového filmu ho, ale opisujú ako milujúceho človeka. Možno aj pre jeho gesto na natáčaní.

Will Smith, americký herec, ktorý ma 54 rokov si zahrá rolu v novo pripravonom filme s názvom ,,Emancipation“. Film bol pôvodne naplánovaný na začiatok roka 2022, no kvôli Willovej facke na Oscaroch sa odložil na neskôr. Režíruje ho Antoine Fuqua. S rozpočtom 120 miliónov dolárov prinesie skutočný príbeh otroka, ktorý v 60. rokoch 19. storočia utiekol z plantáže v Louisiane. Premiéra je naplánovaná na 2. decembra. Informuje o tom portál Theguardian.com. 

Túto rolu Will prijal s myšlienkou, že chce ukázať svetu dokonalosť jeho čiernej pleti. ,,Emancipácia“ je podľa neho o sile čiernej lásky. Celé spracovanie tejto tématiky bolo veľmi náročné, preto aj herci mali na pľaci podporu. Terapeuti, duchovní učitelia, ale aj farári sa stali súčasťou filmu. Pomáhali hercom preniesť sa cez pocit, že práve s ich rasou sa v minulosti takto zaobchádzalo.

Napriek tomu, že hercová popularita klesla po incidente na Oscaroch, jeho kolegovia si o ňom nemyslia, že je násilník či neprijemný človek. Hneď po príchode na natáčanie sa predstavil a s každým sa pozdravil. Willa opisujú ako zábavného a veľmi milého človeka. Veľa ľudí si získal aj potom, čo na natáčaní komparzistom dal peniaze za ich podmienky. Ako si si aj v trailery na film mohol všimnúť, herci sú na miestach, kde je horúco. Pri natačaní išlo o vysoké teploty. Will sa sám ponúkol, že ich zaplatí. O presnej cene sa nevraví, ale gesto to bolo naozaj štedré.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Selena Gomez ťa v jej dokumentárnom filme dojme k slzám

S týmto filmom herec môže opäť vyhrať aj Oscarov. Napriek tomu, že sa prestížneho oceňovania nezúčastní kvôli 10 ročnému zákazu, sa objavil na zozname favoritov na cenu. Vrátane neho tam je aj Brendan Fraser a Colin Farrell.


Chceš byť nonstop v obraze?

Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame