Selena Gomez ťa v jej dokumentárnom filme dojme k slzám

Scéna z filmu My Mind & Me (Zdroj: YouTube.com/ Apple Tv)

#Selena Gomez sa po niekoľkých rokoch vrátila do šoubiznisového sveta. Prešla si rozchodom, ktorý sledovala masa ľudí. Pár rokov dozadu sa so svetom podelila aj o jej trápenie s ochorením lupus. Teraz sa na Selenu usmialo opäť šťastie. Čím všetkým si prešla, môžeš vidieť v jej novom autobiografickom dokumente.

,,Selena Gomez: My Mind & Me“, tak bol nazvaný film, ktorý opisuje Selenu Gomez a šesť rokov života, počas ktorých sa jej zmenil život. Film sa začína práve vtedy, kedy sa pripravovala na jej svetové turné Revival z roku 2015. Týmto turné si chcela zmeniť imidž. Nechcela byť už hviezdou Disney, ale hodnotnou speváčkou a herečkou. Práve toto turné jej cestu na istý čas ukončilo. Ako uvádza portál Theguardian.com, po 55 vystúpeniach bolo zrušené, keďže Selenu hospitalizovali v psychiatrickom zariadení.

V roku 2017 absolvovala transplantáciou obličky, a to kvôli komplikáciám autoimunitného ochorenia lupus, ktoré jej bolo diagnostikované v roku 2016. Prešla si i verejným rozchodom so spevákom Justinom Bieberom a absolvovala ďalší pobyt v liečebni, no tentokrát s diagnózou bipolárnej poruchy. Selena si tak od roku 2016 až do roku 2019 prešla peklom. Aj tieto ťažkosti odráža jej film. Uvidíš ju v slzách, depresiách, no tiež v zmierení sa s rodinou.

Po týchto búrlivých rokoch sa opäť vrátila na scénu, vo svojej šou ,,Selena + Chef”, kde upozorňuje aj na svoje ochorenie lupus. Dokazuje, že aj napriek nemu zvláda bežné činnosti. Stala sa aj hlavnou postavou v seriáli ,,Only Murders in the Building“.

Vo filme sa dozvieš aj o jej návrate v roku 2020, kedy vydala album ,,Rare“. Presne tak je pomenovaná aj jej kozmetická značka. Dokonca v roku 2021 vydala aj album ,,Revelación“, ktorý je naspievaný v španielčine. Selena je jednou z tých hviezd, ktoré si prešli psychickými problémami, no napriek tomu sa zas ukázali v silnejšom svetle. Ak budeš mať čas, rozhodne si jej dokumentárny film pozri.


Chceš byť nonstop v obraze?

Zdroj: hashtag.sk, theguardian.com
Odporúčame