WHATS POPPIN je banger posledných dní: Jack Harlow, Lil Wayne, Dababy a Tory Lanez

Drvivá väčšina článkov na našom webe sa venuje dianiu v slovenskom a českom rape. Nečudo, jednak je to okruh, ktorý vás, našich čitateľov baví najviac, taktiež musíme dodať, že vzhľadom na rôznorodosť československej scény, je takpovediac stále o čom a o kom písať. Z času na čas nám to ale jednoducho nedá a musíme sa zastaviť aj v zahraničí. Ako napríklad teraz, zremixovaný banger WHATS POPPIN nás baví už niekoľko dní a vy ho jednoducho musíte počuť.

Samotná zostava, ktorá sa stretáva na tomto tracku sľubuje zaujímavú skladbu. Veď posúďte sa mi – Jack Harlow, Lil Wayne, Tory Lanez a Dababy. Štvorica, ktorú na jednom tracku jednoducho chcete počuť a teraz máme možnosť. Lil Wayne je klasika, Dababy je hviezdou predovšetkým posledných mesiacov, Tory Lanez mal takpovediac vždy svoju kvalitu a Jack Harlow potvrdzuje, že má nesmierny potenciál a vo svetovej rap game má svoje miesto.

Skladba má 3-4 dni a už teraz ju videlo na YouTube takmer sedem miliónov ľudí, pričom štatistický potenciál tohto tracku sa pohybuje v desiatkach miliónov vzhliadnutí. K WHATS POPPIN, kde Harlow, Lanez, Wayne aj Dababy dajú fakt dobré slohy, je vytvorený videoklip, ktorý bol síce finančne pomerne náročný, ale predstavuje niečo, čo vám priam okamžite vtiahne do deja a to bol určite aj cieľ samotných tvorcov.

Myslíme si, že tento track má šancu na to, aby získal o niekoľko týždňov nálepku jedného z trackov tohto leta. Ako totiž spomíname, samotná skladba, zostava či videoklip dávajú dokopy mix, ktorý si bude chcieť človek vypočuť aj keď možno nemá všetkých štyroch raperov práve v láske.

Foto: Jack Harlow – WHATS POPPIN remix, videoklip na YouTube

Odporúčame