Jenna Ortega sa so svojou tanečnou scénou z Wednesday stala virálnou: Na aktuálny trend na TikToku reagovala aj Lady Gaga

lady gaga wednesday

Lady Gaga sa pridala k TikTok trendu tancujúcej Jenny Ortegy (Zdroj: Netflix)

#Ak si sledoval seriálový hit Wednesday, určite ti v pamäti utkvela tanečná scéna Jenny Ortegy. V nej mladá herečka predviedla excentrický tanec na pieseň Goo Goo Muck od kapely The Cramps. Scéna sa stala virálnou, na TikToku začali vo veľkom pribúdať videá, v ktorých fanúšikovia netflixovského seriálu prichádzali s vlastnou choreografiou. Do nej použili zrýchlenú verziu piesne Bloody Mary od Lady Gaga. Na tento trend nedávno reagovala aj samotná speváčka.

Tanečná kreácia Wednesday Addamsovej

V epizóde netflixovského seriálu Wednesday s názvom Woe, What a Night sa na akadémii Nevermore konala prestížna spoločenská udalosť s príznačným názvom Rave’N Dance. Hoci farbou podujatia bola biela, nebola by to Wednesday Addamsová, keby nevytŕčala z davu v čiernych šatách. Okrem outfitu však zaujala aj svojimi tanečnými kreáciami. Ak si si ale myslel, že za tanečným číslom stál profesionálny choreograf, si na omyle.

Choreografiu si pripravila samotná predstaviteľka Wednesday, herečka Jenna Ortega. Ako prezradila, inšpirovala sa najmä speváčkou Siouxsie Sioux z post-punkovej kapely Siouxsie and the Banshees, či zábermi z gotických klubov z osemdesiatych rokov. No a Wednesday v jej podaní bola zas inšpiráciou pre mnohých TikTokerov.

@_jelichamaata zosynchronizovala tanečnú scénu Wednesday so zrýchlenou verziou skladby Bloody Mary od Lady Gaga. Túto skladbu neskôr využili aj ďalší. Video, ktoré zdieľala tanečníčka Niana Guerrero má viac ako 113 miliónov videní a populárny trend si všimla už aj Lady Gaga. Jej video, v ktorom tancuje choreografiu mladej herečky, má už vyše 6 miliónov zhliadnutí.

Pridala sa aj Lady Gaga

Nebolo to však prvý krát, čo speváčka prejavila seriálu Wednesday svoju priazeň.

„Vidím, ako predvádzate moje tanečné pohyby na Bloody Mary od Lady Gaga. Rozumiem tomu tak, že ju sledujú ,little monsters‘. To uznávam,“ znel príspevok na oficiálnom účte pre Wednesday Addams.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Streamovanie od osemnástich a obsah len pre dospelých: TikTok mení pravidlá živého vysielania

Reakcia speváčky na seba nenechala dlho čakať.

„Ideš, Wednesday! V Haus of Gaga si vždy vítaná. (A zober so sebou aj Vec, labky tu máme radi.)“ reagovala na príspevok speváčka.

@ladygaga

BLOODY WEDNESDAY #fyp

♬ original sound – main account got banned


Ešte viac zaujímavých noviniek, rozhovorov, módy, kvízov, vtipov a inšpirácie? Poď k nám na Instagram!

Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame