„Vždycky mluvím špatně, když mluvím o tobě“, odkazuje James Cole na skladbe s P T K

James Cole je bezpochyby jedna z najlegendárnejších osobností českej rapovej scéne, ktorú však ocenia najmä starší poslucháči. Pred nedávnom vydal jeho nový album (už druhý tento rok), ktorý poniesol veľavravný názov G.O.A.T., na ktorom sa taktiež objavili Hugo Toxxx, Icy L, Robin Zoot, no aj P T K, ktorého slovenskí poslucháči stále tak-nejak prehliadajú.  Práve s týmto svojským mladíkom dnes vydal James Cole videoklip ku skladbe Lalala.

Kombinácia James Cole – P T K funguje nad očakávania dobre, a možno to je dôvod prečo sa rozhodli natočiť videoklip práve k tejto skladbe. O hudobnú stránku sa postaral Cole spoločne s Ristom, ktorý sa taktiež postaral o mix a master. Pokiaľ sa chceš dozvedieť ďalšie novinky o českej legende, môžeš si vypočuť podcast, ktorý nájdeš na tomto odkaze.  Album taktiež vydáva aj P T K, ponesie názov 27 a vychádza prvého novembra.

Ak nechceš prísť o žiadnu správu/novinku zo sveta nášho obľúbeného žánru, nezabudni sledovať náš Facebook, Instagram a web. Tam budeš vždy informovaný o všetkom, čo potrebuješ.

Odporúčame