Vypadol ti dnes Google, G-mail či YouTube? Vieme, čo bolo vo veci!

Výpadok zasiahol tisíce užívateľov.

Výpadok po Messengeri hlási aj Google (Zdroj: flickr.com/freestocks.org)

#Pred pár dňami sme na Hashtagu infomovali o masívnom výpadku, ktorý niekoľko hodín trápil používateľov obľúbenej aplikácie Messenger. Práve vtedy padlo množstvo vtipov o tom, že sa vrátime ku komunikácii cez e-maily. Dnešný výpadok spoločnosti Google však vtipkárov presvedčil o opaku. Problémy majú aktuálne používatelia Googlu pri pripájaní k obľúbenému YouTube, G-mailu, Google Disku alebo Google Mapám.


Veľký výpadok obľúbeného Messengeru: Ľudia hlásia problémy s pripojením a neprichádzajúce správy, týka sa to aj Slovenska


Pri pokuse o pripojenie sa k YouTube sa niektorým používateľom zobrazuje text ,,There was a problem with the server (503) – Tap to retry“. Najviac problémov hlásia podľa portálu Downdetector ľudia, ktorí sa nemôžu dostať na stránku, nemôžu prehrať video alebo sa nemôžu prihlásiť.

Problémy so službou YouTube zaznamenali ľudia z celej Európy (Zdroj: downdetector.com)

Problémy s pripojením hlásia aj používatelia G-mailu, ktorým sa zobrazuje text ,,Dočasná chyba (500)“. Problémy však nemajú len Slováci, hlásia ich ľudia z celej Európy.

Výpadok G-mailu zasiahol tisíce používateľov (Zdroj: downdetector.com)

Na Slovensku pravdepodobne nebol výpadok taký masívny, ako ten minulotýždňový, týkajúci sa Messengeru. Niektorí naši redaktori výpadok nezaznamenali, iní boli úplne ,,odrezaní“ od informácií prichádzajúcich na ich e-mailovú adresu. Google už o probléme vie a aktívne sa snaží ho vyriešiť. Na niektorých zariadeniach začínajú obľúbené aplikácie fungovať.

Zachytil si výpadok aj ty?

Zdroj: hashtag.sk, downdetector.com
Odporúčame