Pri tomto sa neubrániš slzám: Muž pomohol chorému bratovi absolvovať Ironmana

Ironman

Tento príbeh ťa dojme (Zdroj: Instagram.com/ motivationalunited)

#Tento triatlon na dlhé vzdialenosti patrí k najťažším závodom na svete. Svetoznámy Ironman pozostáva z nutnosti 3.9 kilometra odplávať, 180.2 kilometra prejsť na bicykli a zakončiť to 42.2 kilometra dlhým behom, čo je vlastne samostatný bežecký maratón. Fyzicky treba teda samozrejme podať takmer nadľudský výkon, avšak dnes tu pre teba máme príbeh z týchto závodov, ktorý ťa rozhodne chytí za srdce. 

Fascinujúci príbeh dvoch bratov

Už len ten samotný závod vyžaduje pre jeho účastníkov obrovskú fyzickú odolnosť. Teraz si ale predstav, že počas celej tej námahy vlastne so sebou nesieš ďalšieho človeka. V nedávnej dobe sa na internete stalo virálnym video, kde sa jeden zo závodníkov vydal na svoju osobnú misiu… Prekonal totiž túto celú vyčerpávajúcu trasu s tým, že so sebou niesol svojho zdravotne znevýhodneného brata! Ako sa mu to celé vlastne podarilo?

Neuveriteľný výkon

Tento muž sa pre mnohých divákov a takisto aj ľudí na internete stal skutočným hrdinom. Umožnil svojmu chorému bratovi splniť si jeho obrovský sen, čo ho stálo siahnutie si skutočne až na pokraj vlastných síl. 

Spočiatku svojho brata uložil na nafukovací čln, s ktorým preplával prvú časť závodu. Následne si ho ku svojmu bicyklu pripojil v špeciálnom vozíku, ktorý vlastne vo finálne aj pred sebou tlačil počas behu. Reakcie fanúšikov na tento príbeh sú naozaj dojaté a my nemôžeme nič iné, iba súhlasiť. Takéto súrodenecké puto je skutočne krásne a nás veľmi teší, že sme sa o tento príbeh mohli s tebou podeliť!

Sleduj nás aj na Instagrame

Zdroj: Hashtag.sk
Odporúčame