Všade okolo je mŕtvo, Dokkeytino a Separ vydávajú nový banger. Predpredaj EP NESLOVO je spustený

Je to len pár dní od momentu, čo Dokkeytino spoločne s Yaya Rebelom a Rollsoutom vydali ich novinku s názvom Psychotoxic. Môžeš sa o nej dočítať na tomto odkaze. Dokkeytino v nedeľu večer dropol aj ďalšiu skladbu, rovnako tak s videoklipom. Katakomby spoločne s featom od strýka Separa sú online a Dokkey prezradil ďalšiu dôležitú informáciu.

OG and young G vydali ich ďalšiu spoločnú skladbu, o ktorú sa hudobne postaral sám Dokkeytino. „Neskúšaj ma školiť, lebo ťa zlomím ako palicu,“ odkazuje jeden z najrešpektovanejších raperov na domácej scéne, ktorý sa zároveň netají tým, že mladým raperom venuje dostatok pozornosti a často ich podporuje napríklad hosťovačkami, ako tomu bolo v tejto skladbe.

Jeden z najviac fresh interpretov z množstvo nových vĺn Dokkeytino taktiež zverejnil dátum vydania jeho nového hodobného projektu, ktorý ponesie názov NESLOVO. Predpredaj EP je zároveň spustený na stránke Ruka Hore. Ide už o Dokkeytinov štvrtý projekt, vychádza pod hlavičkou Zrazoo Records a rovnako tak si ho hudobne celý zastrešil sám.

Odporúčame