Túžiš po vlastnom ostrove? Exkluzívna príležitosť za prijateľnú cenu: Má to však háčik!

Túžiš po vlastnom ostrove?

Túžiš po vlastnom ostrove? (Zdroj: Unsplash.com/jcob nasyr)

#Vieš si predstaviť, žeby si sa stal majiteľom súkromného ostrova? Byť pri mori kedy chceš a mať svoju vlastnú pláž len a len pre seba. Znie to ako sen? Za prijateľnú cenu sa však skutočne môžeš stať vlastníkom škótskeho ostrova. Má to ale háčik.

Rozmýšľal si niekedy nad tým, že by si si zaobstaral svoj súkromný ostrov, na ktorom by si mal pláž len a len pre seba? Tvoj sen sa čoskoro môže stať skutočnosťou. V Škótsku sa totiž nachádza ostrov Pladda, ktorý je vzdialený len približne 750 kilometrov severne od Londýna. Do hlavného mesta Británie to tak budeš mať skutočne na skok. Na svoj vlastný ostrov sa budeš môcť doplaviť menšou loďou alebo helikoptérou, a to vďaka rovinatému povrchu.

Cena ostrova pritom nie je vôbec prehnane vysoká. Podľa portálu Ladbile je totiž priemerná cena domu či bytu v Londýne neuveriteľných približne 628 000 eur. Ostrov je však na predaj len za 416 000 eur, so všetkým, čo k nemu patrí. Kúpov ostrova sa tak staneš aj vlastníkom majáku spolu s budovami, ktoré na ostrove sú. V budove pri majáku sa nachádza 6 spální, 2 kúpeľne, izby pre hostí, priestranná kuchyňa či dokonca aj vonkajšia terasa. Celý ostrov má rozlohu 28 akrov.

Má to však jeden háčik. Hoci sa na ostrove nachádzajú budovy, kde by si mohol bývať, budú potrebovať rekonštrukciu. Informuje o tom portál thenational.scot. Na ostrove už totiž nejaký čas nikto nežije. Interiér budov je preto veľmi zanedbaný. Ak sa teda rozhodneš na ostrove žiť, rozhodne budeš musieť investovať do úprav. Kúpil by si si taký ostrov?


Poď na náš TikTok a pukneš od smiechu! Nové sketche každý týždeň

Zdroj: hashtag.sk, thenational.scot, ladible.com
Odporúčame