Vlastniť originálnu kombináciu emoji, ktoré patria len tebe? Lákavej ponuke neodolali ani celebrity

Emoji na mobile

Vlastniť originálne emoji môžeš aj ty (Zdroj: Unsplash/Denis Cherkashin)

#Technológie idú nezvratným tempom vpred. Nejde však len o veľké spoločnosti, nové autá či inteligentné domácnosti. Niekedy stačí len vylepšiť prostredie, v ktorom sa dennodenne pohybujeme. To si uvedomil aj nový startup Y.at. Prišiel totiž na trh s originálnym konceptom.

Rád sleduješ nové trendy ohľadne emoji, ktoré pravidelne rozširujú svoj obsah? Tak potom máme pre teba skvelú správu. Po novom si môžeš vytvoriť unikátnu kombináciu smajlíkov, ktorá bude patriť len tebe. Bude predstavovať originálny podpis, vďaka ktorému ťa bude v online svete každý hneď poznať.

Poriadne mastné sumy

Nie je to tak dávno, čo svet pobláznili preformulované porekadlá či názvy filmov do jazyka smajlíkov. Ľudia sa tak bavili na vtipných interpretáciách, ktoré vznikali. Dnes si tak môžeš pretvoriť vlastné meno. Ak nie si náročný, môže ťa to stáť štyri až šesť dolárov.

Za komplexnejšie názvy zložené z rôznych emoji si niektorí boli ochotní priplatiť poriadne mastné sumy. Takéto kombinácie boli v dražbe a jedna z aukcií sa zastavila na neuveriteľných 425-tisíc dolároch. Išlo pritom o obyčajný kľúč. Majiteľ bol však odhodlaný získať ho len pre seba. Kombinácia kocúra s klobúkom majiteľa vyšla na 30-tisíc dolárov a motýľ so včelou rovných 55-tisíc.

Zamilovali si ich aj celebrity

Myslíš, že ide o zbytočnosť, ktorá sa vo svete nikdy nechytí? Tak potom si na veľkom omyle. Svoje kombinácie si obľúbili už aj celebrity. Speváčka Ke$ha si zvolila kombináciu dúhy, rakety a mimozemšťana. Trendu však podľahol aj Lil Wayne či Wiz Khalifa. Dáš sa na originálnu kombináciu zlákať aj ty?

Zdroj: hashtag.sk, mashable.com, emojis.y.at
Odporúčame