VIDEO Youtuberi sa popasovali s prísloviami v emoji jazyku. Z ich vtipných hlášok budeš plakať od smiechu

Youtube

#Šťastné, smutné, ale aj šialené. Emoji si našli miesto nielen v našich iOS či Android zariadeniach, ale najmä v našich srdciach. Každodenne nimi vyjadrujeme svoje pocity, nálady ba dokonca rutinné činnosti ako behanie či spanie. Využiť sa dajú naozaj na čokoľvek, ale vedel by si preložiť slovenské príslovia aj do emoji jazyka?

Na túto neľahkú úlohu sa podujali dvaja známi slovenskí youtuberi – PPPíter Bača.  Tí sa popasovali nielen s prekladom, ale vyskúšali si aj hádanie prísloví na základe ponúknutých smajlíkových viet. To, že sú to rodení komici potvrdilo aj pretransformované príslovie „Pes, ktorý šteká, nebreše.“ Ak miluješ smiech tak, ako emoji vo svojom mobile, nasledujúce video  si jednoducho musíš pustiť!

Jedna odpoveď na “VIDEO Youtuberi sa popasovali s prísloviami v emoji jazyku. Z ich vtipných hlášok budeš plakať od smiechu”

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači. Viac informácií