Tak to si ešte nevidel: Tvorcovia hry PUBG prišli s virtuálnou influencerkou: Pozri sa, ako vyzerá

Tvorcovia hry PUBG prišli s virtuálnou influencerkou

Tvorcovia hry PUBG prišli s virtuálnou influencerkou. Zdroj: Krafton.com

#Virtuálna realita čoraz častejšie šokuje a dokazuje, že možné je čokoľvek. Tvorcom obľúbenej hry PUBG sa opäť podaril unikátny kúsok a vytvorili virtuálnu influencerku Annu, ktorá takmer dokonale dokáže napodobniť skutočného človeka. Pozri sa, ako vyzerá.

Juhokórejské nahrávacie štúdio Krafton sa preslávilo najmä vďaka svojej multiplayrovej strieľacej hre PUBG, ktorá si získala množstvo fanúšikov. Teraz však prichádzajú s ďalšou nečakanou novinkou, ktorá by mohla podľa ich slov zaujať generáciu Z. Vďaka pokročilej grafickej technológii sa im totiž podarilo vytvoriť influencerku Annu, ktorá má grimasy a tvár skoro na nerozoznanie s reálnou osobou, možno ešte lepšiu.

Anna má dokonalú pleť. Jej tvár má ázijské rysy a okrem toho jej tvorcovia vytvorili fialové vlasy. Taktiež jej naprogramovali hlas tak, aby dokázala rozprávať a spievať. Pôjde tak o prvé hyperrealistické dievča, ktoré by si mnohí mohli pomýliť s reálnou osobou. Prečo ju však spoločnosť vytvorila? Údajne má Anna nájsť svoje uplatnenie v metaverzii, a teda vo virtuálnej realite, kde sa môžu ľudia správať ako keby boli v reálnom svete.

Tvorcovia hry PUBG prišli s virtuálnou influencerkou
Tvorcovia hry PUBG prišli s virtuálnou influencerkou. Zdroj: Krafton.com

Zatiaľ spoločnosť ukázala len jej fotografie, avšak plánujú ju predstaviť aj v hudobnom videoklipe. Postupne tak o Anne budú zverejňovať viac detailov ako aj príbeh jej vzniku a plánujú z nej urobiť influencerku. Tak čo, tešíš sa na ňu?

Zdroj: hashtag.sk, krafton.com
Odporúčame