VIDEO Víla Cara Delevingne sa zaľúbi do Orlanda Blooma: Sleduj trailer pre seriál Carnival Row, ktorý sa točil v Prahe

Zdroj: Amazon Prime

#Amazon Prime nás čoskoro vezme do magického sveta, kde popri ľuďoch žije množstvo rôznych bytostí. Reč je o projekte Carnival Row, v ktorom v hlavných úlohách uvidíš krásnu Caru Delevingne a Orlanda Blooma. A o čom vlastne tento očakávaný projekt bude?

Zdroj: YouTube/Amazon Prime

Bloom stvárni detektíva Rycrofta, ktorý pracuje na prípade sériového vraha, zatiaľ čo z Cary sa stane víla Vignette. Keď sa ich cesty pretnú, dvojica sa do seba okamžite zamiluje. Sú však nútení oddeliť sa od seba, keďže v tomto magickom svete panuje veľká nevraživosť voči ostatným rasám. Keď sa po čase stretávajú, musia čeliť množstvu problémov a blížiacej sa vojne, ktorej cieľom je vyhnať všetky magické tvory z krajiny.

Keď sa medzi obvinenými ocitne aj Vignette, Rycroft sa rozhodne odhaliť, čo sa v skutočnosti deje v gigantickom meste The Burg. Jeho predlohou sa stala Praha, kde sa koniec koncov projekt aj natáčal. Na režisérskej stoličke sedel Paul McGuigan a všetkých deväť častí si odbije premiéru na Amazon Prime už 30. augusta. Budeš sledovať?

Zdroj: polygon.com, YouTube,
Odporúčame