Slovenský youtuber pre dospelejšie publikum? Dajte si top skeče roku 2016 od PPPetera

Youtube

#Youtubovská scéna sa v posledných mesiacoch na Slovensku poriadne rozbehla. Od videí z hrania hier sa vlogeri presunuli k trošku náročnejším produkciám, vsadili na vlastné tváre a hlas a mnohým z nich sa podarilo získať viac, než len slušný following.

PPPeter je slovenský youtuber, ktorý natáča videá po anglicky (zverejňuje ich so slovenskými titulkami) a možno aj preto nepatrí k absolútnej špičke, čo sa týka sledovanosti. No aj jeho 60-tisíc followerov je viac, než len rešpektovania hodných.

PPPetrove vtipné herecké kreácie, komentáre a historky z ciest fungujú výborne, ide o čistú zábavu, ktorá navyše mieri na mierne dospelejšie publikum, na aké veľká časť slovenských youtuberov. Aj jeho vlastný popis na Facebooku hovorí jasno: „Slovák obsadzujúci Youtube. Rozosmejem vašu mamu a vás tiež!“

Nedávno na svojom profile zverejnil video, v ktorom skompiloval svoje najlepšie videá z uplynulého roka, ak ste teda o PPPetrovi doteraz nepočuli, je toto video ideálna príležitosť zoznámiť sa. My dávame palec hore!

Odporúčame