VIDEO Môžeš si ich kúpiť už tento rok: Sleduj tie najzaujímavejšie technologické výdobytky modernej doby

Zdroj: Pexels.com

#Konferencia CES (Consumer Electronics Show), na ktorej sa každoročne objavujú najlepšie technologické výdobytky, nesklamala ani v roku 2020. Uskutočnila sa síce už začiatkom roku, no viacero spomínaných zariadení na nás ešte len čaká.

Poďme sa teda pozrieť na tie najzaujímavejšie kúsky, medzi ktorými nájdeme skladacie notebooky, elektronické zubné kefky, či napr. aj vertikálnu televíziu. Pri produktoch je určená aj počiatočná suma, ktorá sa však ešte môže zmeniť.

Harman Kardon Citation Oasis

Tento smart budík sa od svojich konkurentov líši jedným zásadným prvkom. Tým je zabudovaná možnosť bezdrôtového nabíjania iných zariadení. Jeho cena je určená na 199$ a dočkať by sme sa ho mali už počas jari.

Lenovo Thinkpad X1 Fold

Lenovo hovorilo o skladacích notebookoch už od roku 2017. Teraz sa im to podarilo a do obchodov tak mieri 13,3-palcový Thinkpad X1 Fold. Ten disponuje Windowsom 10, Intel Core procesorom a na trhu sa má objaviť približne v polovici roku 2020.

Y-Brush Toothbrush

Spoločnosť prezentovala tento produkt ako úplne nový spôsob umývania zubov. Hneď na začiatku zaujme svojim vzhľadom, pomocou ktorého dokáže umyť všetky zuby za 10 sekúnd. Cena je stanovená na 110$ a používať by sme ju mohli taktiež na jar.

Juno Chiller

Tento produkt sa bude hodiť každému, kto očakáva návštevu a zabudol zachladiť fľašu vína, či piva. Juno Chiller totiž dokáže veľmi rýchlo chladiť nápoje a napr. fľašu vína už za 5 minút. Oficiálna cena je stanovená na 299$, no ak si ho predobjednáte skôr, zaplatíte „iba“ 199$. Dátum, kedy sa dostane na trh ešte nepoznáme.

Samsung Sero

Na prvý pohľad nezaujímavá televízia, no disponuje niečim výnimočným. Dokáže totiž rotovať. Film si teda môžete pozrieť v horizontálnej polohe a príspevky na Instagrame, či TikToku vo vertikálnej. Cena je stanovená na 1600$.

Zdroj: zdnet.com, YouTube.com, Twitter.com
Odporúčame