VIDEO Legendárny film Sám doma je späť: S originálnym Kevinom a natočený v Česku!

20th Century Fox

#Čo neodmysliteľne patrí k Vianociam? Vianočný stromček, sladkosti, dobré jedlo a… Sám doma. Tento legendárny film a jeho pokračovanie zo začiatku 90. rokov s Macaulayom Culkinom ako Kevinom, je jednou z vianočných povinných jázd.

Preto mnohých poteší, že sa na internete objavilo jeho nové pokračovanie, v ktorom vidíme originálneho Kevina. Aj keď, nie tak celkom. Krátke video Sám doma s Donaldom Trumpom totiž pripravil český amatérsky filmár Michal Orsava.

>> 4 najtvrdšie scény zo Sám doma očami odborníka: Toto by banditi prežili iba ťažko <<

Ten Kevina preniesol do Prahy, zo zlodejov Hanka a Marva spravil ruských agentov a malého chlapca musí prísť zachrániť samotný prezident USA Donald Trump. Áno, ten istý Trump, ktorý Kevinovi už pomohol v newyorskom pokračovaní Sám doma. Okrem  neho sa vo videu objavuje aj jeho bývalá manželka Ivana Trumpová a tiež legendárny hokejista Jaromír Jágr.

Táto vydarená paródia nás tak môže dobre navnadiť na najbližšie vianočné sviatky, keď Kevina určite aspoň raz uvidíme. Ak vás zaujíma, ako Michal Orsava pracoval s vizuálnymi efektmi, aby výsledok pôsobil tak realisticky, pozrite si tiež jeho film o filme.

Odporúčame