Na bývalých vojakov čaká vo Vietname ukrytý poklad: Sleduj nadupaný trailer pre novinku od Netflixu

Záber z filmu Da 5 Bloods

Da 5 Bloods (zdroj: Netflix)

#Konflikt vo Vietname navždy poznačil celý svet, nehovoriac o tom, že išlo o prvú vojnu, ktorú Spojené štáty prehrali. Zomrelo v nej množstvo ľudí a tých, čo prežili, poznačila navždy. Nový film s názvom Da 5 Bloods od režiséra Spika Leeho (skvelý BlacKkKlansman) nám ukáže príbeh, ktorý sa nám očividne poriadne vryje pod kožu.

Ani narastajúce teploty ťa nevyženú von z domu: Ponuka Netflixu na máj je tak bohatá, že nebudeš stíhať sledovať

Uvidíme totiž partiu černošských vojakov, ktorý počas vojny vo Vietname našli obrovský poklad, no z pochopiteľných dôvodov sa ho rozhodli zakopať. Po desiatkach rokov sa rozhodnú na miesto vrátiť a okoreniť si tak postupnú starobu. Podľa trailer však môžeme vidieť, že nič nepôjde podľa plánu a na vojakov čakajú nielen démoni minulosti, ale aj iní ľudia, ktorí o poklade vedia.

Čo sa týka obsadenia, uvidíme hercov, ako Delroy Lindo, Clarke Peters, Isiah Whitlock Jr., Norm Lewis, Paul Walter Hauser, Jonathan Majors či Chadwick Boseman. Podľa traileru to vyzerá tak, že na Netflixe nás už 12. júna čaká poriadne uletený, no zároveň očakávajúco kvalitný film. Čo hovoríš na trailer pre Da 5 Bloods? Dáš snímke šancu? 

Zdroj: collider.com, YouTube, Netflix
Odporúčame