Videl si už videoklip k HITLO MA? Zayo a Ben Cristovao vedia, ako robiť kvalitu

Nie je to novinka, skladba HITLO MA je vonku už niekoľko mesiacov. Avšak, videoklip k tomuto tracku, na ktorom spojili svoje sily Zayo z Haha Crew a český interpret Ben Cristovao, je vonku iba niekoľko dní. Poďme sa naň spoločne pozrieť. 

Album WASSUP, ktorý si tento rok pre fanúšikov pripravil Zayo, je s nami už dlhší čas, takže ak ste sa k nemu dostali, tak určite poznáte aj track HITLO MA. Táto skladba patrí objektívne medzi najlepšie z celého CD, preto je len a len vítaným krokom, že dostáva videoklip. Téma je zaujímavá, prevedenie ešte viac a púta aj spojenie Zaya ako predstaviteľa slovenskej novej školy a Bena Cristovaa, českej stálice, ktorá ide s trendami a nebojí sa nových vecí. Potom vznikne vec, ktorá púta aj po mesiacoch od svojho publikovania.

Krst albumu, ktorý si získal nemalý počet priaznivcov, je naplánovaný na dvadsiateho augusta v bratislavskom Babylone. Pevne veríme, že všetko prebehne bez problémov, pretože samozrejme si uvedomujeme, aká je doba a situácia v našej krajine sa môže zmeniť v priebehu pár dní.

O hudbu na HITLO MA sa postaral producent Nuri, o mix a master Marko Brostl. Na videoklipe pracovaliJan Strach, Martina Vytisková a Tobias Petschenka. Môžeme konštatovať, že toto sa podarilo.

Foto: Zayo, HITLO MA, videoklip YouTube

Odporúčame